Kuripe – osobní foukačka na rapé VII

600 

  • EUR: € 24.0

Kvalitní ručně vyráběná foukačka na rapé, pro poskytování medicíny rapé sám sobě.

Není skladem

Popis

Kvalitní ručně vyráběná foukačka na rapé, pro poskytování medicíny rapé  sám sobě. Ještě k ní potřebujete nějakou směs rapé, ta není součástí balení, máme je v nabídce zvlášť.

Foukačku vyrobil  z bambusu ručně a s velkou péčí a citem náš ctěný přítel Marek, který ji vyrobil na cestách v Jižní Americe, včetně lokálního ozdobného materiálu, jako jsou semínka, mušle a minerální kameny. Marek pobývá vždy přes léto v Česku a Slovensku a během zimního období cestuje po Jižní Americe.

V kuripe je dírka na možné provlečení provázku, aby ho bylo možné nosit na krku.

Rozměry:  délka trubice na foukání 6,5 cm, délka části trubice pro umístění do nosu 8,5 cm

Materiál: bambus, spojovací tvrdnoucí hmota, ozdoby

Na fotografii je reálné vyobrazení foukačky. Jedná se o jeden unikátní ručně vyroběný kus, další přesně stejný není možné získat.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport, cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

NOVINKY!

Karty posvátné geometrie a trička a tílka s Květem života

NOVINKA! Karty posvátné geometrie