Kuripe – osobní foukačka na rapé VII (jasanové dřevo)

500 

  • EUR: € 20.0

Kvalitní ručně vyráběná samoaplikační foukačka na rapé, pro přijímání medicíny rapé pro sebe.

Skladem, odesílám do 24 hodin.

Popis

Kvalitní samoaplikační foukačka na rapé, pro přijímání medicíny rapé pro sebe. Ještě k ní potřebujete nějakou směs rapé, ta není součástí balení, máme je v nabídce zvlášť.

Tyto foukačky kuripe vyrábí truhlář Petr ze Severních Čech. Jedná se o jedinečné spojení tradiční české řemeslné výroby s Jihoamerickou tradicí. Foukačky jsou velmi příjemné, jsou uvnitř krásně vyhlazené a prášek rapé jimi velmi snadno prochází. Doporučujeme!

Rozměry: celková délka cca 9 cm, průměr vnitřní dírky je 8 mm

Materiál: jasanové dřevo napuštěné z venkovní strany světlicovým olejem (evropský přírodní olej)

Těchto foukaček je více kusů, mohou se objevit drobné varianty velikostí a tvarů.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, tvůrce a hlavní autor tohoto webu Ladírna.cz, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také oradostňuje Centrum Equilibré, prostor pro setkávání a pořádání akcí v Praze-Vršovicích.

NOVINKY!

Karty posvátné geometrie a trička a tílka s Květem života

NOVINKA! Karty posvátné geometrie