Kuripe – osobní foukačka na rapé z mahagonu z Ekvádoru

500 

  • EUR: € 20.0

Kvalitní ručně vyráběná samoaplikační foukačka na rapé, pro přijímání medicíny rapé  od sebe pro sebe.

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Popis

Kvalitní samoaplikační foukačka na rapé, pro přijímání medicíny rapé pro sebe. Ještě k ní potřebujete nějakou směs rapé, ta není součástí balení, máme je v nabídce zvlášť.

Ručně vyráběné Caobo (mahagonové) Ekvádorské kuripe (samoaplikátor). Tyto ručně vyráběné mahagonové kuripe byly vyrobeny Maximilianem, který žije v andských horách Ekvádoru. Je to velmi vášnivý, zručný a kvalitní umělec.

Fair Trade: Koupí tohoto produktu podporujete místní umělce.

Rozměry:  Délka kratší části, kterou se fouká 3,5 cm, délka delší části, která se dává do nosu 5 cm, průměr vnitřní dírky 6 mm

Materiál: Vyrobeno z mahagonu, druhu dřeva s přímočarým vzhledem. Je to červenohnědé dřevo tří druhů tropického tvrdého dřeva rodu Swietenia. Je domorodý pro Ameriku a je součástí pantropické chinaberry rodiny, Meliaceae.

Těchto foukaček je více kusů, co kus to originál, mohou se objevit drobné varianty velikostí a tvarů. Barva dřeva i provázku na kuripe bude náhodná.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Různé možnosti užívání rapé

Čím déle užívám rapé, tím více mě fascinuje jeho síla a možnosti:

  1. Tradičně se užívá rapé pomocí foukačky do nosu. Jeho síla je tak nejkoncentrovanější a efekt nejsilnější.
  2. Je možné však také jen vdechovat vůni jako aromaterapii, už samotná vůně z prášku nese důležité frekvence, které obchází naši často přehlcenou mysl a již po přivonění můžete cítit příjemné zklidnění.
  3. Nasypte si trošku prášku rapé do sklenice s vodou. Chuťově rapé ve vodě není znát, ale frekvence Mapacha a dalších bylin působí. Blahodárně působí na čištění krve, vylučovací soustavu, trávení...
  4. Nasliněným prstem olízněte trošku rapé prášku a dejte do úst. Chuť je mírně štiplavá, ale je to velmi léčivé pro celý organizmus. Vyrovnává buněčné napětí a upravuje pH organizmu.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)