Kratom (Mitragyna Speciosa) Maeng Da Red 50x extrakt, 1 gram

17,60 

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Popis

Kratom (latinsky Mitragyna speciosa) je tropický strom příbuzný kávovníku, jehož listy se vyznačují prospěšnými účinky. V současné době se pěstuje jako bylina v celé jihovýchodní Asii – Bali, Malajsie, Borneo a další ostrovy jsou zdrojem kvalitního Kratomu.

Existují 4 druhy, které se poznají dle barvy hlavní (prostřední) žíly na listu: červený, zelený, bílý a žlutý. Vyznačují se též různými účinky.

Listy dospělých stromů se sklízí a suší. Asiaté z něho připravují čaje, žvýkají listy, nebo ho pijí rozmíchaný ve vodě. V místním léčitelství se užívá ve větších dávkách jako lék proti průjmu, chřipce či bolesti.

V menších dávkách působí jako stimulant a afrodisiakum. Rolníkům a fyzicky pracujícím usnadňuje těžkou práci a činí ji snesitelnější.

Červený kratom

Červený druh obvykle nejvíce tlumí bolest, snižuje nervozitu a působí relaxačně, zlepšuje soustředění a náladu. Hodí se užívat při učení a duševní práci, je skvělý pro ty, kteří si chtějí odpočinout, ve vyšších dávkách je sedativní, uspávající a utlumující. Červený Borneo kratom může mít některé anxiolytické (protiúzkostné) účinky a také účinky pozitivně ovlivňující náladu.

Doporučené dávkování

Tento extrakt je extrémně potentní, silný. Je energizující, ale při vyšších dávkách působí silně sedativně.

Jak vypočítát správné dávkování? Určitě víte, kolik čistého kratomu potřebujete, abyste pocítili jeho efekt. Může to být například 3 gramy.

Toto množství vydělte 50 (jedná se o 50-násobný extrakt) a vyjde 0,06 gramu na jedno užití… Použijte s rozmyslem, na vlastní (ne)bezpečí, lepší méně než více, hlavně ze začátku, pokud jste ještě takto silný extrakt nikdy neměli. Kontaktujte nás s jakýmikoliv dotazy.

Složení

50x silný extrakt z rostliny Kratom (botanicky Mitragyna speciosa), odrůda Maeng da red

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.


Přepněte si měnu
EUR Euro