Kámen s vyrytým zlatým květem života -tmavě fialový (ametyst), tvar kapka

19,08 

Leštěný kámen ve tvaru kapky s vyrytým symbolem Květu života. Možnosti použití: jako přívěšek, dekorace, při meditaci, jako ochranný symbol.

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Katalogové číslo: 8595674201911 Kategorie: , , Štítků: , , , ,

Popis

Leštěný kámen ve tvaru kapky s vyrytým symbolem Květu života.

Možnosti použití: jako přívěšek, dekorace, při meditaci, jako ochranný symbol.

Rozměry: 3,5 x 4,5 x 0,7 cm

Materiál: ametyst

Barva: fialová

Včetně koženého řemínku na krk nebo na pověšení s nastavitelnou délkou

Květ života je jedním ze symbolů, které provází historii lidstva od pradávných dob. Objevuje se v různých epochách a podobách, je vždy na čas zapomenut a následně znovu objeven. Jeho význam je ale ve všech variantách podobný. Květ života je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života tak, jak jej známe na planetě Zemi. Je to univerzální symbol energie, života a spojení mezi vším existujícím. Pro plné pochopení účinnosti a síly symbolu je třeba porozumět vnitřní rezonanci a vibracím, které obsahuje.

V základním symbolickém významu vnější obvodová kružice (červená) znázorňuje Universum jako celek, druhá obvodová (modrá) představuje Systém Universa, vnitřní struktura květenství (hnědá) vypovídá o průchodu Nehmotné Energie Universem.

Podrobnější výklad:

  • První vnější kružnice (červená) – Universum (vesmír) je ohraničený celek, skládající se ze dvou částí vzájemně vymezených a soudržných – vnitřní a obvodové, které jsou v polaritním vztahu. V obou částech Universa je Nehmota, ale hmota je přítomna pouze v Obvodovém Universu, kde jen v jeho polaritně vyrovnaném středu jsou podmínky pro existenci života.

  • Druhá vnější kružnice (modrá) – symbolizuje nekonečný cirkulační (oběhový) režim procesů v Systému Universa (perpetuum mobile) při formování hmoty, tj. její vznik výronem Nehmoty z vnitřního Universa do jeho obvodové části, průchod informačními poli této části (zahušťování) a její propad zpět do Nehmoty vnitřní části vesmíru.

  • Vnitřek mandaly tvoří vzájemně prostupující se kružnice, které připomínají květy se šesti okvětními lístky, podle kterých pravděpodobně dostala i jméno. Je to symbol průchodu mobilních paprsků Nehmotné Energie celým Universem.

Přepněte si měnu
EUR Euro