Jane Roberts: Sethovy promluvy

222 

Seth je osobnost, která nemá fyzickou podobu a komunikuje s naším světem skrze spisovatelku Jane Roberts. V průběhu hypnotických sezení Seth odhaluje tajemství života a smrti. Vypráví o realitě, která nám dosud uniká, ale je v našich možnostech ji poznat.

Skladem, odesílám do 24 hodin.

Popis

O knize Sethovy promluvy

Seth je jedno z prvních nefyzických vědomí, které komunikuje s lidmi na naší planetě. Jane Roberts začala přijímat Sethova poselství již v roce 1963. Dříve tomu říkali „hypnotická sezení“, nyní máme pro tento způsob komunikace slovo channeling. Nyní se tomu říká obvykle channeling – je to telepatická komunikace ve změněném stavu vědomí, odlišném od běžného stavu…  Channelingové články a videa

Anotace knihy

Jane-Roberts-autorka-Sethových-promluvSeth je osobnost, která nemá fyzickou podobu a komunikuje s naším světem skrze spisovatelku Jane Roberts (1929-1984). V průběhu hypnotických sezení Seth odhaluje tajemství života a smrti. Vypráví o realitě, která nám dosud uniká, ale je v našich možnostech ji poznat.

Tato úžasná kniha je souborem Sethových myšlenek a názorů, které byly zaznamenány přesně tak, jak je diktoval. Seth vysvětluje, co můžeme očekávat těsně po smrti, jak pohlížet na své minulé životy a způsob, jakým kontaktujeme své přátele a blízké, kteří jsou již po smrti. Vyjadřuje se k mimotělesným zkušenostem, astrální projekci a dennímu snění. Odhaluje skutečný příběh Ježíše Krista a co se stalo na Kalvárii. Podává popis tří ztracených civilizací, které existovaly ještě před vznikem Atlantidy. Vydejte se se Sethem na cestu k novému a většímu uvědomění.

Z anglického originálu Seth Speaks přeložila Hana Nováková.

ISBN 80-7205-778-2 9788072057788

Mohlo by se Vám líbit…