Elizabeth Haichová: Tarot – Cesta hrdiny

249 

Na objednávku, dostupné obvykle do týdne

Popis

Elisabeth Haichová, první dáma tarotu, legendární mistryně jógy, autorka mystického světového bestselleru Zasvěcení a největší opravdu zasvěcená žena Západu za posledních sto let přináší neuvěřitelný vhled do podstaty člověka. To vše za přispění pradávné síly tarotu.

Tarot je prastarou iniciační cestou a esoterickým systémem zasvěcení pomocí magických duševních obrazů.
Cesta hrdiny“ představuje spirituální životní pouť každého člověka.
Tajemství Velké arkány tarotu spočívá v tom, že jejích 22 karet představuje dvaadvacet tajných duchovních bran k zasvěcení. Tato klasická forma nás zavádí do hlubin lidské duše.

Pomocí symbolického zrcadlení motivů karet Elisabeth Haichová mistrně a podrobně osvětluje náš osud a životní úkoly. Esotericko-spirituální tarot slouží vývoji naší osobnosti. Děje se tak prostřednictvím magických duševních výjevů Velké arkány slavné rosenkruciánské Wirthovy tarotové sady, jejíž barevné vyobrazení kniha obsahuje.
Symbolický výklad Elisabeth Haichové se dá samozřejmě použít i na jiné verze tarotu (například na Crowleyův nebo na Ryder-Waiteův), neboť symboly jsou univerzálními obrazy v proměnlivých barvách a nuancích, jaké nabízí sám život.

Nakladatelství: Metafora
Rok vydání: 2014
Počet stran: 157
Rozměr: 205,0×133,0x18,0 mm
Úprava: 24 stran obr. příl. : ilustrace (převážně barev.), 1 portrét
Vydání: Vyd. 1.
Název originálu: Tarot
Spolupracovali: přeložil Eduard Světlík
Hmotnost: 0,2395kg
Jazyk: česky
Vazba: Polotuhá flexo
EAN: 9788073594244