Elisabeth Haichová: Jóga a sex

249 

Na objednávku, dostupné obvykle do týdne

Popis

Lidská sexuální síla – cesta od tělesné radosti až k nejvyššímu štěstí… Sexem k nebesům? Ano – a to doslova. O ničem se netraduje tolik nepravd a mýtů jako o sexu a nic není spoutáno tolika tabu a zatíženo takovým nepochopením. Náš „západní“ svět má sklon na jedné straně degradovat sex na pouhé nezávazné potěšení, na straně druhé jej pokládat za něco hříšného. Oba tyto špatné přístupy mají pak společnou ještě jednu chybnou domněnku. A sice, že tělo a duch stojí v přímém protikladu.
Východní kultury ovšem odedávna vědí, že je to právě naopak. Pravda je totiž přímo šokující. Rozhodně ale nejde o žádné nepříjemné odříkání, o vynucený celibát nebo jiné násilné, a tím pádem škodlivé postupy. Před těmi, kteří mají odvahu, vůli a chuť vykročit po cestě vzhůru, odkrývá slavná mystička tajemství přeměny lidské sexuální síly v nejvyšší sílu božskou.
„Elisabeth má veliký dar vyjádřit jednoduše, a přesto velmi lidsky vysoké duchovní pravdy. A ačkoli nám odkrývá fascinující mysteria života, plně si u toho zachovává zdravý selský rozum a své nezměrné vědění převádí s lehkostí a elegancí do běžného, obyčejného života…“ (sexuální síla z pohledu jogína – cesta od rozkoše k duchovnímu štěstí)

Nakladatelství: Metafora
Rok vydání: 2015
Počet stran: 175
Rozměr: 207,0×133,0x18,0 mm
Úprava: ilustrace
Vydání: Vyd. 1.
Název originálu: Yoga und sex
Spolupracovali: přeložil Jan Menděl
Hmotnost: 0,212kg
Jazyk: česky
Vazba: Polotuhá flexo
EAN: 9788073594329