DXN Bílá káva Zhino (capuccino s houbou Reishi)

440 

  • EUR: € 17.6

Na své si přijdou i milovnící cappuccina. Káva je hustá a krémová. Bílá káva Zhino je vyrobena z nejkvalitnější kávy s výtažkem houby Ganoderma.

Skladem, odesílám do 24 hodin.

Popis

Na své si přijdou i milovnící cappuccina. Káva je hustá a krémová. Bílá káva Zhino je vyrobena z nejkvalitnější kávy s výtažkem houby Ganoderma.

Složení:

rostlinná náhrada smetany 56 %, cukr 30 %, instantní káva 12 %, extrakt houby Ganoderma Lucidum 2 %

Balení

12 sáčků x 28 gramů

Návod na přípravu

Obsah sáčku vsypte do šálku, zalijte horkou vodou a promíchejte. Skladujte na suchém a chladném místě

O houbě reishi

Odvysílali jsme několik webinářů, kde se můžete dozvědět o zdravotních benefitech "bohyně věčného mládí" houby reishi (Lesklokorky lesklé = Ganoderma lucidum), detoxikaci a mnoho dalšího. Pokud vás houba reishi zaujala, zde na tomto webu ladirna.dxnkava.cz se o ní dozvíte mnohem víc, můžete vstoupit také do členského klubu DXN, nakupovat se slevou a mnoho dalšího. Kontaktujte Chrisantema nebo přímo Ladislava Šímu na tel. +420 602 358 285.

Výrobky s houbou reishi také zakoupíte v e-shopu Ladírna.cz, můžete si zakoupit také vzorky kávy na ochutnávku. Produkty s houbou reishi najdete zde.

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, tvůrce a hlavní autor tohoto webu Ladírna.cz, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také oradostňuje Centrum Equilibré, prostor pro setkávání a pořádání akcí v Praze-Vršovicích.

NOVINKY!

Karty posvátné geometrie a trička a tílka s Květem života

NOVINKA! Karty posvátné geometrie