DXN White Coffee Zhino (káva s houbou reishi a rostlinnou smetanou ala cappuccino)

430 

  • EUR: € 17.2

DXN Cream Coffee je vyrobena z nejkvalitnější instantní kávy a výtažku Ganodermy.

Skladem, odesílám do 24 hodin.

Popis

DXN Cream Coffee je vyrobena z nejkvalitnější instantní kávy a výtažku Ganodermy. DXN Cream Coffee neobsahuje cukr, ale obsahuje rostlinnou náhradu smetany, což jí dodává lahodně hedvábnou chuť. Doporučuje se těm, kteří chtějí snížit příjem cukru.

Tento produkt lze velmi snadno a rychle připravit a uspokojí i touhy milovníky kapučína. Dopřejte si ho doma se svou rodinou nebo s přáteli v kanceláří, aniž byste museli dlouho čekat v kavárně. Na vrchu kávy se vytváří jemná vrstva krémové pěny a také obsahuje výtažek z houby Ganoderma. Lákavá aroma tohoto instantního kapučína evokuje po vypití pocity radosti. Nevynechejte možnost vyzkoušet ho, protože objevíte lahodnou chuť, která ve Vás vyvolá dojem originálního kapučína z Itálie.

Jaký je rozdíl mezi White Coffee Zhino a DXN Linghzi Coffe 3v1?

Přestože ingredience jsou v obou produktech tytéž, DXN Linghzi Coffe 3v1 má lehce krémovou chuť, zatímco DXN White Coffee Zhino je unikátní svojí výrazně krémovou chutí a intezivní pěnou.

Složení

  • rostlinná náhrada smetany 56%
  • třtinový cukr 30%
  • instantní káva 12%
  • extrakt z houby Ganoderma lucidum 2%

Návod na přípravu

Polovičku obsahu sáčku vsypte do šálku, zalijte 200 ml horké vody (ne vařící, má mít kolem 80 ° C) a promíchejte.

Hmotnost

12 sáčků x 28 gramů

O houbě reishi

Odvysílali jsme několik webinářů, kde se můžete dozvědět o zdravotních benefitech "bohyně věčného mládí" houby reishi (Lesklokorky lesklé = Ganoderma lucidum), detoxikaci a mnoho dalšího. Pokud vás houba reishi zaujala, zde na tomto webu ladirna.dxnkava.cz se o ní dozvíte mnohem víc, můžete vstoupit také do členského klubu DXN, nakupovat se slevou a mnoho dalšího. Kontaktujte Chrisantema nebo přímo Ladislava Šímu na tel. +420 602 358 285.

Výrobky s houbou reishi také zakoupíte v e-shopu Ladírna.cz, můžete si zakoupit také vzorky kávy na ochutnávku. Produkty s houbou reishi najdete zde.

Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport, cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

NOVINKY!

Karty posvátné geometrie a trička a tílka s Květem života

NOVINKA! Karty posvátné geometrie