DXN Spica čaj sáčkovaný

15,60 

Spica čaj je speciální směs léčivých rostlin podle starověké čínské receptury.

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Popis

Spica čaj je speciální směs léčivých rostlin podle starověké čínské receptury, která obsahuje Spica Prunellae (černohlávek = xiakucao), houbu reishi (Ganoderma lucidum = Lesklokorka lesklá), mandarinkovou kůru, kořen sladovky (lékořice lysá = Radix glycyrrhizae) a mátu peprnou.

Tradičně se používá na snížení tělesné teploty. Spica čaj je lehký a chutný, neobsahuje kofein, konzervační látky, ani umělá sladidla, proto je ideální pro každého člověka libovolného věku. Neobsahuje kofein ani konzervační látky ani umělá sladidla, proto je ideální pro každého člověka v každém věku.

Složení

Spica čaj je směsí pěti cenných léčivých bylin:

1. Spica Prunellae 40 %

2. Mandarinková kůra 30 %

3. Máta peprná 10 %

4. Radix Glycyrrhizate (kořen sladovky) 10 %

5. Ganoderma lucidum 10 %

Balení

20 x 5 gramů

Návod na přípravu

Vložte do šálku jeden sáček Spica Tea a zalejte horkou vodou (cca 80 °C) a zamícheje. Nechte vyluhovat 3-5 minut.

Doporučená denní dávka: dospělí 1 až 2 sáčky denně, není vhodný pro děti do 3 let

O houbě reishi

Odvysílali jsme několik webinářů, kde se můžete dozvědět o zdravotních benefitech "bohyně věčného mládí" houby reishi (Lesklokorky lesklé = Ganoderma lucidum), detoxikaci a mnoho dalšího. Pokud vás houba reishi zaujala, zde na tomto webu ladirna.dxnkava.cz se o ní dozvíte mnohem víc, můžete vstoupit také do členského klubu DXN, nakupovat se slevou a mnoho dalšího. Kontaktujte Chrisantema nebo přímo Ladislava Šímu na tel. +420 602 358 285.

Výrobky s houbou reishi také zakoupíte v e-shopu Ladírna.cz, můžete si zakoupit také vzorky kávy na ochutnávku. Produkty s houbou reishi najdete zde.

Přepněte si měnu
EUR Euro