DXN Spica čaj sáčkovaný

390 

  • EUR: € 15.6

Spica čaj je speciální směs léčivých rostlin podle starověké čínské receptury.

Skladem, odesílám do 24 hodin.

Popis

Spica čaj je speciální směs léčivých rostlin podle starověké čínské receptury, která obsahuje Spica Prunellae (černohlávek = xiakucao), houbu reishi (Ganoderma lucidum = Lesklokorka lesklá), mandarinkovou kůru, kořen sladovky (lékořice lysá = Radix glycyrrhizae) a mátu peprnou.

Tradičně se používá na snížení tělesné teploty. Spica čaj je lehký a chutný, neobsahuje kofein, konzervační látky, ani umělá sladidla, proto je ideální pro každého člověka libovolného věku. Neobsahuje kofein ani konzervační látky ani umělá sladidla, proto je ideální pro každého člověka v každém věku.

Složení

Spica čaj je směsí pěti cenných léčivých bylin:

1. Spica Prunellae 40 %

2. Mandarinková kůra 30 %

3. Máta peprná 10 %

4. Radix Glycyrrhizate (kořen sladovky) 10 %

5. Ganoderma lucidum 10 %

Balení

20 x 5 gramů

Návod na přípravu

Vložte do šálku jeden sáček Spica Tea a zalejte horkou vodou (cca 80 °C) a zamícheje. Nechte vyluhovat 3-5 minut.

Doporučená denní dávka: dospělí 1 až 2 sáčky denně, není vhodný pro děti do 3 let

O houbě reishi

Odvysílali jsme několik webinářů, kde se můžete dozvědět o zdravotních benefitech "bohyně věčného mládí" houby reishi (Lesklokorky lesklé = Ganoderma lucidum), detoxikaci a mnoho dalšího. Pokud vás houba reishi zaujala, zde na tomto webu ladirna.dxnkava.cz se o ní dozvíte mnohem víc, můžete vstoupit také do členského klubu DXN, nakupovat se slevou a mnoho dalšího. Kontaktujte Chrisantema nebo přímo Ladislava Šímu na tel. +420 602 358 285.

Výrobky s houbou reishi také zakoupíte v e-shopu Ladírna.cz, můžete si zakoupit také vzorky kávy na ochutnávku. Produkty s houbou reishi najdete zde.

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.

Karty posvátné geometrie doporučujeme do každé domácnosti  :-)Pomáhají odemykat skryté komůrky Srdce a vrací do rovnováhy...

NOVINKA! Karty posvátné geometrie