DXN Lingzhi káva 3 v 1

440 

  • EUR: € 17.6

Lingzhi káva 3 v 1 je nápoj unikátní směsi z nejlepších kávových zrn a extraktem z houby reishi (Ganoderma lucidum).

Skladem, odesílám do 24 hodin.

Popis

Lingzhi káva 3 v 1 je nápoj unikátní směsi z nejlepších kávových zrn a extraktem z houby reishi (Ganoderma lucidum). Třtinový cukr a rostlinná náhrada smetany s nízkým obsahem tuku jsou přidány pro bohatší chuť. Káva je balena v malých sáčcích pro každodenní použití. Neobsahuje syntetická barviva ani konzervační látky.

Složení

  • Třtinový cukr 32 %
  • rostlinná náhrada smetany 30 %
  • instantní káva 20 %
  • extrakt z houby Ganoderma lucidum 18 %

Návod na přípravu

Obsah sáčku vsypte do šálku, zalejte 200 ml horké vody a promíchejte

Hmotnost

20 sáčků po 21 gramech

O houbě reishi

Odvysílali jsme několik webinářů, kde se můžete dozvědět o zdravotních benefitech "bohyně věčného mládí" houby reishi (Lesklokorky lesklé = Ganoderma lucidum), detoxikaci a mnoho dalšího. Pokud vás houba reishi zaujala, zde na tomto webu ladirna.dxnkava.cz se o ní dozvíte mnohem víc, můžete vstoupit také do členského klubu DXN, nakupovat se slevou a mnoho dalšího. Kontaktujte Chrisantema nebo přímo Ladislava Šímu na tel. +420 602 358 285.

Výrobky s houbou reishi také zakoupíte v e-shopu Ladírna.cz, můžete si zakoupit také vzorky kávy na ochutnávku. Produkty s houbou reishi najdete zde.

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, tvůrce a hlavní autor tohoto webu Ladírna.cz, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také oradostňuje Centrum Equilibré, prostor pro setkávání a pořádání akcí v Praze-Vršovicích.

NOVINKY!

Karty posvátné geometrie a trička a tílka s Květem života

NOVINKA! Karty posvátné geometrie