DXN Lingzhi káva 3 v 1

440 

  • EUR: € 17.6

Lingzhi káva 3 v 1 je nápoj unikátní směsi z nejlepších kávových zrn a extraktem z houby reishi (Ganoderma lucidum).

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Popis

Lingzhi káva 3 v 1 je nápoj unikátní směsi z nejlepších kávových zrn a extraktem z houby reishi (Ganoderma lucidum). Třtinový cukr a rostlinná náhrada smetany s nízkým obsahem tuku jsou přidány pro bohatší chuť. Káva je balena v malých sáčcích pro každodenní použití. Neobsahuje syntetická barviva ani konzervační látky.

Složení

  • Třtinový cukr 32 %
  • rostlinná náhrada smetany 30 %
  • instantní káva 20 %
  • extrakt z houby Ganoderma lucidum 18 %

Návod na přípravu

Obsah sáčku vsypte do šálku, zalejte 200 ml horké vody a promíchejte

Hmotnost

20 sáčků po 21 gramech

O houbě reishi

Odvysílali jsme několik webinářů, kde se můžete dozvědět o zdravotních benefitech "bohyně věčného mládí" houby reishi (Lesklokorky lesklé = Ganoderma lucidum), detoxikaci a mnoho dalšího. Pokud vás houba reishi zaujala, zde na tomto webu ladirna.dxnkava.cz se o ní dozvíte mnohem víc, můžete vstoupit také do členského klubu DXN, nakupovat se slevou a mnoho dalšího. Kontaktujte Chrisantema nebo přímo Ladislava Šímu na tel. +420 602 358 285.

Výrobky s houbou reishi také zakoupíte v e-shopu Ladírna.cz, můžete si zakoupit také vzorky kávy na ochutnávku. Produkty s houbou reishi najdete zde.

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.