DXN Cream Coffee (káva s houbou reishi a rostlinnou smetanou)

430 

  • EUR: € 17.2

DXN Cream Coffee je vyrobena z nejkvalitnější instantní kávy a výtažku Ganodermy.

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Popis

DXN Cream Coffee je vyrobena z nejkvalitnější instantní kávy a výtažku Ganodermy. DXN Cream Coffee neobsahuje cukr, ale obsahuje rostlinnou náhradu smetany, což jí dodává lahodně hedvábnou chuť. Doporučuje se těm, kteří chtějí snížit příjem cukru.

Složení

  • rostlinná náhrada smetany 63 %
  • instantní káva 35 %
  • extrakt z houby Ganoderma lucidum (Lesklokorka lesklá) 2 %

Návod na přípravu

Obsah sáčku vsypte do šálku, zalejte 200 ml horké vody a promíchejte

Hmotnost

20 sáčků x 14 gramů

O houbě reishi

Odvysílali jsme několik webinářů, kde se můžete dozvědět o zdravotních benefitech "bohyně věčného mládí" houby reishi (Lesklokorky lesklé = Ganoderma lucidum), detoxikaci a mnoho dalšího. Pokud vás houba reishi zaujala, zde na tomto webu ladirna.dxnkava.cz se o ní dozvíte mnohem víc, můžete vstoupit také do členského klubu DXN, nakupovat se slevou a mnoho dalšího. Kontaktujte Chrisantema nebo přímo Ladislava Šímu na tel. +420 602 358 285.

Výrobky s houbou reishi také zakoupíte v e-shopu Ladírna.cz, můžete si zakoupit také vzorky kávy na ochutnávku. Produkty s houbou reishi najdete zde.

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.