DXN Cream Coffee (káva s houbou reishi a rostlinnou smetanou)

17,20 

DXN Cream Coffee je vyrobena z nejkvalitnější instantní kávy a výtažku Ganodermy.

Není skladem, dostupnost na dotaz (více o dodání a platbě

Popis

DXN Cream Coffee je vyrobena z nejkvalitnější instantní kávy a výtažku Ganodermy. DXN Cream Coffee neobsahuje cukr, ale obsahuje rostlinnou náhradu smetany, což jí dodává lahodně hedvábnou chuť. Doporučuje se těm, kteří chtějí snížit příjem cukru.

Složení

  • rostlinná náhrada smetany 63 %
  • instantní káva 35 %
  • extrakt z houby Ganoderma lucidum (Lesklokorka lesklá) 2 %

Návod na přípravu

Obsah sáčku vsypte do šálku, zalejte 200 ml horké vody a promíchejte

Hmotnost

20 sáčků x 14 gramů

O houbě reishi

Odvysílali jsme několik webinářů, kde se můžete dozvědět o zdravotních benefitech "bohyně věčného mládí" houby reishi (Lesklokorky lesklé = Ganoderma lucidum), detoxikaci a mnoho dalšího. Pokud vás houba reishi zaujala, zde na tomto webu ladirna.dxnkava.cz se o ní dozvíte mnohem víc, můžete vstoupit také do členského klubu DXN, nakupovat se slevou a mnoho dalšího. Kontaktujte Chrisantema nebo přímo Ladislava Šímu na tel. +420 602 358 285.

Výrobky s houbou reishi také zakoupíte v e-shopu Ladírna.cz, můžete si zakoupit také vzorky kávy na ochutnávku. Produkty s houbou reishi najdete zde.

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.


Přepněte si měnu
EUR Euro