Drunvalo Melchizedek: Žít v srdci (kniha + audio CD)

199 

  • EUR: € 8.0

Kniha Žít v srdci volně navazuje na autorův bestseller Prastaré tajemství Květu života, podrobně se o knize dozvíte zde. Žít v srdci se věnuje, jak už název napovídá, životu v souladu se svým srdcem.

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Popis

Kniha Žít v srdci volně navazuje na autorův bestseller Prastaré tajemství Květu života, podrobně se o knize dozvíte zde. Žít v srdci se věnuje, jak už název napovídá, životu v souladu se svým srdcem. Dozvíte se na mnoha příbězích z autorova života, jak takový život vypadá a proč je vhodné vstoupit do posvátného prostoru svého srdce a žít s ním v souladu.

Anotace knihy Žít v srdci

My lidé jsme byli před dávnými časy ve své podstatě velmi odlišní, než jsme nyní. Komunikovali jsme mezi sebou způsobem, kterému nyní v moderních dobách rozumí už jen velmi málo lidí. Naše vnímání a dorozumívání tehdy nijak nesouviselo s naším mozkem, ale bylo spojeno s posvátným místem v našich srdcích. Byli to mí učitelé, kteří mne požádali, abych vám připomněl, kdo doopravdy jste. Jste mnohem více než jen lidské bytosti. A posvátná místa vašich srdcí jsou prostorem, kde může být vědomě vytvořena nová realita tohoto světa. Pokud mi k tomu dáte svolení, odhalím vám a budu s vámi sdílet to, co bylo odhaleno mně, předám vám přesné instrukce, které vám ukáží cestu do vašich srdcí, kde jste vy a Bůh společně v jednotě.

Kniha obsahuje také audio CD, na kterém je nahrávka meditace vstupu do srdce – „mužským“ a „ženským“ způsobem.

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.