Drunvalo Melchizedek: Had světla 2012 a dále

249 

  • EUR: € 10.0

Drunvalo Melchizedek v knize Had světla 2012 a dále poutavým způsobem vypráví příhody, které zažil na svých cestách po nejrůznějších částech světa ve službách Matce Zemi. Kniha je napůl cestopis, napůl duchovní četba.

Není skladem

Popis

Anotace

Drunvalo Melchizedech: HAD SVĚTLA 2012 a dále Vzestup ženské síly a světla Kundalini Země 1949–2013

Přežije lidstvo rok 2012, nebo posvátná a tajemná událost, jež se odehrává jednou za 13 000 let, změní vše, co známe? Všechno je připraveno na „posunutí věků“, a je tak, jak má být, a velká transformace lidského vědomí může začít. Světově proslulý autor nám dává naději…

Jeho nová kniha je napůl cestopisným dobrodružstvím, napůl spirituální lekcí. Drunvalo Melchizedek v ní poutavým způsobem vypráví příhody, které zažil na svých cestách po nejrůznějších částech světa ve službách Matce Zemi. Jen ona totiž a staří Mayové vědí, co se bude dít.

Úryvek z knihy

IMG_0041

IMG_0042

IMG_0043

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, tvůrce a hlavní autor tohoto webu Ladírna.cz, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také oradostňuje Centrum Equilibré, prostor pro setkávání a pořádání akcí v Praze-Vršovicích.

NOVINKY!

Karty posvátné geometrie a trička a tílka s Květem života

NOVINKA! Karty posvátné geometrie