Delisse Coca tea – Mate de coca – Kokový čaj

400 1 000 

  • EUR: € 16.0 - € 40.0

Zrušit výběr

Popis

Rudodřev koka (Erythroxylum coca) je kterákoliv ze čtyř kultivovaných rostlin v rodině Erythroxylaceae, pocházející ze západní Jižní Ameriky. Rostlina je pěstována jako plodina v Argentině, Bolívii, Kolumbii, Ekvádoru a Peru, dokonce i v oblastech, kde je její pěstování nezákonné. Hraje také roli v mnoha tradičních andských kulturách, stejně jako Sierra Nevada de Santa Marta.

Coca je známá po celém světě svým psychoaktivním alkaloidem, kokainem. Obsah alkaloidu listů koky je poměrně nízký, mezi 0,25% a 0,77% . Rodilí lidé ji používají jako stimulant a zdroj energie. Coca-Cola používala extrakt z koky v produktech od roku 1885 až do roku 1903.

Infuzní maté čaj nebo kokový čaj je vyroben ze 100% listů Koky jemně mletých a zabalených do teplem utěsněného filtračního papíru, který pomáhá zachovat veškeré nutriční vlastnosti, protože čaj je přírodní produkt.

Vlastnosti

Obsahuje minerály jako vápník, železo, sodík, draslík, vitamíny a energetické prvky.

Složení

Mate čaj 100% čistý a přirozený, bez konzervačních látek, umělých příchutí nebo barev.

Příprava

Orálně: vložte filtr do šálku, přidejte vroucí vodu a počkejte několik minut, dokud nebude požadovaná chuť a barva.

Skladování

Uchovávejte nádobu těsně uzavřenou a uchovávejte ji na chladném, suchém místě chráněném před světlem.

Varování

Účinky tohoto produktu jsou podpořeny empirickými zkušenostmi starých tradičních léčivých přípravků s vynikajícími výsledky a nepřítomností škodlivých vedlejších účinků, pokud jsou podávány ve správné dávce. Zde uvedené informace nejsou v žádném případě nařízením nebo předpisem, použití těchto přírodních produktů nenahrazuje lékařskou konzultaci.

Hmotnost: 228 g

Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport, cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

Další informace

Balení

100 sáčků, 25 sáčků

Karty posvátné geometrie doporučujeme do každé domácnosti  :-)Pomáhají odemykat skryté komůrky Srdce a vrací do rovnováhy...

NOVINKA! Karty posvátné geometrie