Delisse Coca tea – Mate de coca – Kokový čaj, 25 sáčků

400 

  • EUR: € 16.0

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Popis

Rudodřev koka (Erythroxylum coca) je kterákoliv ze čtyř kultivovaných rostlin v rodině Erythroxylaceae, pocházející ze západní Jižní Ameriky. Rostlina je pěstována jako plodina v Argentině, Bolívii, Kolumbii, Ekvádoru a Peru, dokonce i v oblastech, kde je její pěstování nezákonné. Hraje také roli v mnoha tradičních andských kulturách, stejně jako Sierra Nevada de Santa Marta.

Coca je známá po celém světě svým psychoaktivním alkaloidem, kokainem. Obsah alkaloidu listů koky je poměrně nízký, mezi 0,25 % a 0,77 %. Rodilí lidé ji používají jako stimulant a zdroj energie. Coca-Cola používala extrakt z koky v produktech od roku 1885 až do roku 1903.

Infuzní maté čaj nebo kokový čaj je vyroben ze 100% listů Koky jemně mletých a zabalených do teplem utěsněného filtračního papíru, který pomáhá zachovat veškeré nutriční vlastnosti, protože čaj je přírodní produkt.

Vlastnosti

Obsahuje minerály jako vápník, železo, sodík, draslík, vitamíny a energetické prvky.

Složení

Mate de coca je čaj 100% čistý a přirozený, bez konzervačních látek, umělých příchutí nebo barev.

Příprava

Orálně: vložte filtr do šálku, přidejte vroucí vodu a počkejte několik minut, dokud nebude požadovaná chuť a barva.

Skladování

Uchovávejte nádobu těsně uzavřenou a uchovávejte ji na chladném, suchém místě chráněném před světlem.

Varování

Účinky tohoto produktu jsou podpořeny empirickými zkušenostmi starých tradičních léčivých přípravků s vynikajícími výsledky a nepřítomností škodlivých vedlejších účinků, pokud jsou podávány ve správné dávce. Zde uvedené informace nejsou v žádném případě nařízením nebo předpisem, použití těchto přírodních produktů nenahrazuje lékařskou konzultaci.

Hmotnost: 25 x 2 gramy = 50 g

Upozornění:

Tento produkt není schválen jako potravina či lék.
Jedná se o etnobotanický vzorek.
Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.