DXN Cocozhi (horká čokoláda s houbou reishi)

570 

  • EUR: € 22.2

Cocozhi je horký čokoládový nápoj s příjemnou kakaovou chutí. Nápoj je jedinečnou směsí kakaa, výtažků z Ganodermy, třtinového cukru a rostlinné náhrady smetany s přídavkem vitamínů a minerálů.

Skladem, odesílám do 24 hodin.

Popis

Cocozhi je horký čokoládový nápoj s příjemnou kakaovou chutí. Nápoj je jedinečnou směsí kakaa, výtažků z Ganodermy, třtinového cukru a rostlinné náhrady smetany s přídavkem vitamínů a minerálů. Neobsahuje syntetická barviva ani konzervační látky. Ke konzumaci ji nabízíme v práškové formě, která Vás bude rozmazlovat čokoládovou chutí. Stačí porci nasypat do šálku s horkou vodou, promíchat a vychutnat si osvěžující nápoj, který je vhodný pro celou rodinu!

Složení

  • rostlinná náhrada smetany
  • třtinový cukr
  • sušené mléko
  • sladový extrakt
  • kakao 9,3 %
  • extrakt z houby Ganoderma lucidum (Lesklokorka lesklá) 2 %
  • aroma: vanilín

Návod na přípravu

Obsah sáčku vsypte do šálku, zalejte 150 ml horké vody a promíchejte

Hmotnost

20 sáčků x  32 gramů

O houbě reishi

Odvysílali jsme několik webinářů, kde se můžete dozvědět o zdravotních benefitech "bohyně věčného mládí" houby reishi (Lesklokorky lesklé = Ganoderma lucidum), detoxikaci a mnoho dalšího. Pokud vás houba reishi zaujala, zde na tomto webu ladirna.dxnkava.cz se o ní dozvíte mnohem víc, můžete vstoupit také do členského klubu DXN, nakupovat se slevou a mnoho dalšího. Kontaktujte Chrisantema nebo přímo Ladislava Šímu na tel. +420 602 358 285.

Výrobky s houbou reishi také zakoupíte v e-shopu Ladírna.cz, můžete si zakoupit také vzorky kávy na ochutnávku. Produkty s houbou reishi najdete zde.

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, tvůrce a hlavní autor tohoto webu Ladírna.cz, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také oradostňuje Centrum Equilibré, prostor pro setkávání a pořádání akcí v Praze-Vršovicích.

NOVINKY!

Karty posvátné geometrie a trička a tílka s Květem života

NOVINKA! Karty posvátné geometrie