Rapé “Chrisapé” CACAO PAX

555 

  • EUR: € 22.2

Není skladem, dostupnost na dotaz (více o dodání a platbě

Popis

Milí přátelé, představuji vám speciální směs rapé, kterou jsem pojmenoval jako “Chrisapé Cacao Pax”.

Je to velmi příjemné rapé, je vytvořeno se záměrem jasné čisté Srdečnosti a Neutrality. Vector Equilibrium, rovnováha mezi Dobrem a Zlem. Vyrovnává napětí mezi vyššími a nízkými vibracemi, pravou a levou hemisférou, mužskými a ženskými polaritami. Doporučuji ho užívat vždy s vědomým záměrem, např. k cílenému otevírání čaker, uvolnění zablokované energie,  k znovusjednocení sama se sebou, se svým Srdcem a Duchovní Podstatou i celým Vesmírem.

Obsahuje Mapacho (Nicotiana virgino), také Theobroma Cacao, Banisteriopsis Caapi a další byliny. Výsledný mix je velmi speciální rapé, otevírající srdeční čakru a způsobující příjemné meditační uvolnění.

Jak toto rapé vzniklo?

Toto rapé je velmi speciální. Vzniklo tak, že jsem smíchal několik desítek různých druhů rapé dohromady a přidal k nim intuitivně další rostliny, zejména úžasné kakao z farmy Itamara a Noa Gevy z Kostariky, je to nejčistší a nejúžasnější kakao, které jsem zatím poznal. Obsahuje též Ayahuascu (Banisteriopsis Caapi).

Vše jsem dělal velmi poctivě, několik týdnů, vysílal modlitby a zpíval písně pro léčení celé České republiky a Slovenska, všech lidí, zvířat a rostlin, kteří zde na našem území žijí. Vznikl tak unikátní mix léčivé energie indiánských kmenů z Brazílie, Peru, Kolumbie, Ekvádoru a Evropy.

Dlouho jsem naciťoval název, protože i ten nese důležitou informaci, je vytisknut na nálepkách a lahvičkách a energeticky působí i na směs uvnitř.

CHRISAPÉ – χρῡσός znamená řecky “zlatý”, chrýsos. Slunce, zlato, kristovské vědomí bezpodmínečné lásky. Některé tradice užívají název “rapé” a jiné “hapé”, mým přáním je sloučení a sjednocení všech tradic v míru a harmonii, proto “chrisapé”.

CACAO – Theobroma Cacao je strom, na kterém rostou kakaové boby, kakaovník, pokrm bohů a lidí. Ten, kdo do sebe přijímá Cacao, se stává bohem a člověkem zároveň.

PAX – latinsky “mír”.

Aho Mitakuyas Oyasin. Namasté. Aloha. Děkuji.

Chrisantem

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Různé možnosti užívání rapé

Čím déle užívám rapé, tím více mě fascinuje jeho síla a možnosti:

  1. Tradičně se užívá rapé pomocí foukačky do nosu. Jeho síla je tak nejkoncentrovanější a efekt nejsilnější.
  2. Je možné však také jen vdechovat vůni jako aromaterapii, už samotná vůně z prášku nese důležité frekvence, které obchází naši často přehlcenou mysl a již po přivonění můžete cítit příjemné zklidnění.
  3. Nasypte si trošku prášku rapé do sklenice s vodou. Chuťově rapé ve vodě není znát, ale frekvence Mapacha a dalších bylin působí. Blahodárně působí na čištění krve, vylučovací soustavu, trávení...
  4. Nasliněným prstem olízněte trošku rapé prášku a dejte do úst. Chuť je mírně štiplavá, ale je to velmi léčivé pro celý organizmus. Vyrovnává buněčné napětí a upravuje pH organizmu.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Upozornění:

Tento produkt není schválen jako potravina či lék.
Jedná se o etnobotanický vzorek.
Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.