DXN Lingzhi Black Coffee (černá káva s houbou reishi)

440 

  • EUR: € 17.6

DXN Lingzhi černá káva má unikátní složení, které obsahuje instantní kávu té nejvyšší kvality a extrakt z Ganodermy na podporu zdraví.

Skladem, odesílám do 24 hodin.

Popis

DXN Lingzhi černá káva má unikátní složení, které obsahuje instantní kávu té nejvyšší kvality a extrakt z Ganodermy na podporu zdraví. Je to perfektní kombinace pro milovníka kávy a zároveň pro člověka, který se stará o svoje zdraví. DXN Lingzhi černá káva bez přidaného cukru může obohatit Vaši stravu.

Složení

  • instantní kávový prášek 98 %
  • extrakt z houby Ganoderma lucidum (Lesklokorka lesklá) 2 %

Návod na přípravu

Obsah sáčku vsypte do šálku, zalejte horkou vodou a promíchejte

Hmotnost

20 sáčků x 4,5 gramů

O houbě reishi

Odvysílali jsme několik webinářů, kde se můžete dozvědět o zdravotních benefitech "bohyně věčného mládí" houby reishi (Lesklokorky lesklé = Ganoderma lucidum), detoxikaci a mnoho dalšího. Pokud vás houba reishi zaujala, zde na tomto webu ladirna.dxnkava.cz se o ní dozvíte mnohem víc, můžete vstoupit také do členského klubu DXN, nakupovat se slevou a mnoho dalšího. Kontaktujte Chrisantema nebo přímo Ladislava Šímu na tel. +420 602 358 285.

Výrobky s houbou reishi také zakoupíte v e-shopu Ladírna.cz, můžete si zakoupit také vzorky kávy na ochutnávku. Produkty s houbou reishi najdete zde.

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, tvůrce a hlavní autor tohoto webu Ladírna.cz, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také oradostňuje Centrum Equilibré, prostor pro setkávání a pořádání akcí v Praze-Vršovicích.

NOVINKY!

Karty posvátné geometrie a trička a tílka s Květem života

NOVINKA! Karty posvátné geometrie