DXN Reishi Gano Tea (Čaj s houbou Reishi)

485 

  • EUR: € 19.4

Čaj DXN Reishi Gano má nejen dobré vlastnosti čaje, ale navíc při pravidelném užívání nás ozdravuje i přídavkem vysoce kvalitního Reishi Gano prášku.

Na objednávku, dostupné obvykle do týdne

Popis

Čaj Camellia sinensis s extraktem houby Ganoderma. Čaj Reishi Gano se připravuje podle speciálního receptu z nejvalitnějších čajových lístků Čajovníků čínského, ochucených výtažkem houby Ganoderma lucidum.

Čaj DXN Reishi Gano má nejen dobré vlastnosti čaje, ale navíc při pravidelném užívání nás ozdravuje i přídavkem vysoce kvalitního Reishi Gano prášku. Čaj DXN Reishi Gano neobsahuje konzervanty, syntetická barviva ani ochucovadla.

Složení

Camellia sinensis (Čajovník čínský) 98 %, extrakt z Ganodermy  2%

Obsah výživných látek

v 100 g výrobku v 2 g výrobku v100 g výrobku v 2 gr výrobku
Energie 355 kcal 7 kcal B6 Vitamín 7,5 mg 0,2 mg
Uhlohydráty 62,4 g 1,2 g C Vitamín 6,0 mg 0,1 mg
Obsah tuku 0,9 g 0,0 g Kalcium 426,5 mg 8,5 mg
Bílkoviny 24,2 g 0,5 g Nátrium 59,0 mg 1,2 mg
Cholesterol 0,0 mg 0,0 mg Železo 8,9 mg 0,2 mg
B1 Vitamín 2,5 mg 0,1 mg Kálium 997,5 mg 20,0 mg
B3 Vitamín 11,5 mg 0,2 mg Fosfor 50,0 mg 1,0 mg

 

Balení

20 sáčků x 2 gramů

Návod na přípravu

Vložte do šálku jeden sáček Reishi Gano Tea a zalejte horkou vodou (cca 80 °C). Potom zamíchejte.

O houbě reishi

Odvysílali jsme několik webinářů, kde se můžete dozvědět o zdravotních benefitech "bohyně věčného mládí" houby reishi (Lesklokorky lesklé = Ganoderma lucidum), detoxikaci a mnoho dalšího. Pokud vás houba reishi zaujala, zde na tomto webu ladirna.dxnkava.cz se o ní dozvíte mnohem víc, můžete vstoupit také do členského klubu DXN, nakupovat se slevou a mnoho dalšího. Kontaktujte Chrisantema nebo přímo Ladislava Šímu na tel. +420 602 358 285.

Výrobky s houbou reishi také zakoupíte v e-shopu Ladírna.cz, můžete si zakoupit také vzorky kávy na ochutnávku. Produkty s houbou reishi najdete zde.

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.

Karty posvátné geometrie doporučujeme do každé domácnosti  :-)Pomáhají odemykat skryté komůrky Srdce a vrací do rovnováhy...

NOVINKA! Karty posvátné geometrie