Banisteriopsis Caapi 15x extrakt, 5 gramů

14,00 

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Popis

Dřevo z liány Banisteriopsis caapi obsahuje tzv. MAO-inhibitory, které se v tradičním léčitelství používá k vyvolání očistných procesů v těle a komunikaci s duchovním světem. Nápoji, který se uvaří z kombinace několika bylin, se obvykle říká „ayahuasca“ (čte se [ája-waska]), „yage“ (čte se [jache]), „Natem“, nebo „liána duše“ i jinak.

Tento extrakt je 15x silnější než samotná rostlina Banisteriopsis Caapi, můžete ho použít v množství cca 0,5-1 gram denně by měl sloužit jako podpora pro obnovu samoléčebných procesů v těle bez vyvolání stavů „rozšířeného vnímání reality“, v silnějších dávkách se mohou dostavit průvodní jevy jako zvýšené pocení, zvracení, extrapolární projekce (rozšířené, změněné vnímání reality) apod.

Další možností je připravit si nápoj, uvařit extrakt například s rostlinami Psychotria viridis (chacruna) nebo Diplopterys cabrerana (chaliponga).

Použijte s rozmyslem, po důkladném zvážení vašeho stavu. Kontaktujte nás, pokud potřebujete jakoukoliv radu týkající se dávkování, diety apod.

Složení

Extrakt 15x z rostliny Banisteriopsis caapi.

Množství

5 gramů

Země původu

Peru, oblast Iquitos

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.


Přepněte si měnu
EUR Euro