Bechette – Sananga z kmene Matses – přírodní kapky do očí, 10 ml

555 

  • EUR: € 22.2

Sananga je šťáva extrahovaná z kořenů amazonské rostliny Tabernaemontana undulata, která se aplikuje do očí. Tyto kapky podporují hloubkové čištění zablokovaných energií na citové, fyzické a duchovní úrovni. Bëchëtte, vyslovené jazykem Matses “B’č’te”, je malý strom s mléčnou mízou, která obsahuje velké množství alkaloidů. Jedná se tedy o velice vyjímečnou Sanangu.

Skladem, odesílám do 24 hodin.

Popis

Sananga je mocná Amazonská medicína. Je to šťáva extrahovaná z kořenů amazonské rostliny Tabernaemontana undulata z čeledě Toješťovité (Apocynaceae), která roste hluboko v brazilském deštném pralese, jejíž původní jméno je Mata Heins. Jméno pochází z dialektu Huni Kuin indiánů kmene Kaxinawá. Jedná se o keř, jehož šťáva je využívána indiány kmene Kaxinawá, Katukina i dalšími kmeny. Šťáva se extrahuje vařením kořene a původně se používala k léčení tzv. Panemas – duchovní nemoci.

Účinou složkou je ibogain, velmi mocná látka, jejíž požití může vyvolat  hluboké relaxační stavy a umožňuje tak indiánům dostat se do kontaktu s duchovními světy. Nicméně v tradiční medicíně se Sananga používá jako léčivé kapky do očí. Indiánští bojovníci si dávali po kapce do každého oka před tím než se vydávali na lov, aby se jejich vidění zostřilo a oni mohli vnímat jemné pohyby v hustém lese.

Sananga v podstatě funguje ve dvou hlavních energetických léčivých rovinách – fyzické a duchovní. Indiáni věří, že „Duch Sanangy“ jímž je energie, inteligence, analogie aktivní složky této mocné rostliny, působí přímo na původní příčinu nemoci, tzv. psychosomaticky. Psychosomatická onemocnění mají psychickou příčinu, která se projevuje v somě – fyzickém těle.

Oči jsou okny do duše. Vše, co vidíme a vše, co si projektujeme, je v očích uloženo, včetně naší karmické historie. Duch Sanangy v systému hledá energetické vzorce, které jsou mimo rovnováhu a rozpouští síly, které tvoří Panemas. Užívání Sanangy vede k vyrovnání duše do souladu s duchovní silou přírody, rozšíření síly duchovní vize (třetího oka), vnitřní vize a ke zlepšení oční fyziologie.

Sananga bývá indikována v případech onemocnění, jako jsou: šedý zákal, glaukom, dystrofie, blízko a dalekozrakost, barevné změny, aj. Existují případy lidí, kteří byli vyléčeni z krátkozrakosti po jedné aplikaci, zlepšení vnímání barev nastává okamžitě. Sananga vrací očím svou původní sílu, znatelně zostřuje vidění, a to vše zcela přírodní cestou. Kromě toho sananga otevírá i duchovní vidění a uvědomění a zvyšuje schopnost číst záměry druhých lidí. Otevírá třetí oko a vhledy do budoucnosti.

Tyto kapky podporují hloubkové čištění zablokovaných energií na citové, fyzické a duchovní úrovni. Sananga může vyvážit nebo zesílit naše energie, najít a léčit kořeny nemocí i bloků, což vede ke kompletní rovnováze, fokusu a klidu mysli. Zbavuje negativních energií, otevírá třetí oko a srdeční čakru, harmonizuje, léčí oční choroby, rozšiřuje propojení do duchovních sfér, odvápňuje a aktivuje šišinku.

Šamani popisují Panemas jako konglomerát nižších energií přítomných v energetickém těle člověka vlivem sedavého způsobu života plného negativního myšlení a nevhodných zvyků, které jsou škodlivé pro fyzické, emocionální, mentální a duchovní zdraví jedince. Tyto nízké energie jsou uloženy v energetickém těle a působí smutek, deprese a fyzický a mentální stres a znemožňují nám mít harmonické vztahy, být úspěšní a dosahovat svých životních cílů.

Prostřednictvím Sanangy je tento energetický náboj automaticky eliminován. Je to jakoby člověk prošel jemným energetickým šokem, takže se člověk po aplikaci cítí šťastný, povzbuzený a schopný dosahovat svých cílů.

 

Bëchëtte neboli Sananga

Bëchëtte, vyslovené jazykem Matses “B’č’te”, je malý strom s mléčnou mízou, která obsahuje velké množství alkaloidů. Jedná se tedy o velice vyjímečnou Sanangu. Pro Matses je to esenciální medicína spolu s nënë (rapé) a kambo. Oproti nám známému užívání v podobě očních kapek ji mnohem častěji užívají jako nápoj. Po vypití nastupuje malátnost a zvracení, které může být podpořeno aplikací kambo. Užívá se ke zvýšení fyzických schopností, odplavuje usazené emoce a energie, detoxifikuje, propojuje a též působí jako afrodiziakum.

Při užití v podobé očních kapek tato medicína čistí mysl a schopnosti vize. Pomáhá uvolnit zatuhlé svaly obličeje a tak odejít zde usazené emoce. Svědectví mnoha lidí vypovídá, že Sananga lečí různé problémy očí, a zlepšuje zrak i o několik dioptrií.

Sananga je nejlepší čerstvá, proto ji připravujeme až v česku s požehnáním kmene Matses. Její trvanlivost se prodlužuje uchováním v chladu a temnu, nejlépe v lednici. Mimo lednici její životnost záleží na teplotě, většinou do 1 měsíce. 

Aplikace: Pro aplikaci je dobré připravit si svůj prostor na nejméně 15-20 minut. Nejlépe se aplikuje vleže na zádech, snáz, pokud vám ji někdo kápne, ale též je možné naučit se kapky umístit sám. Před aplikací je dobré vyslovit záměr a propojit se s kmenem. Kape se jedna kapka do vnitřních koutků zavřených očí, které se krátce otevřou a medicína tak vteče dovnitř. Sananga v očích velmi štípe a řeže. Nejlepší je proces přijmout, uvolnit se, tak se více aktivují slzné kanálky, které oblast očí emočně očistí.

Původ: Peru

Obsah: 10 ml 100% čisté šťávy Sananga v plastové lahvičce s kapacím uzávěrem

 

Zkušenosti uživatelů

Po aplikaci Sanangy Bëchëtte je cítit okamžité čištění očního povrchu a iris. Běžné každodenní nánosy prachu a nano částic jsou tak s příjemným spirituálním “štípáním” které se časem stane “žádoucím” vyplaveny. Po té nastává hloubkové mentální a emoční čištění které uvádí tělo a ducha do meditačního stavu. Tento stav si velice užívám. Doporučuji aplikaci v příjemném prostředí v leže a po té alespoň 15 minut zůstat odpočívat ve stejné pozici. Může docházet až k trazovním prožitkům a “nakopnutí”. Při pravidelném užívání o hodně lépe vidím, mám odolnější oči a jako řidič skvěle reaguji na okolí. Takže látky v kapkách neovlivňují dlouhodobě schopnost být “in”. Klidně ráno před nasednutím do auta dát 20 minut prožitku a vyrazit. Funguje to podobně jako káva. Relax lomeno booster. Děkuji dodavatelům. –David

Nabídka samolepkových mandal

Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport, cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

NOVINKY!

Karty posvátné geometrie a trička a tílka s Květem života

NOVINKA! Karty posvátné geometrie