V předchozích videích jste mohli se mnou navštívit ekvádorská města Guayaquil, pobřeží Tichého oceánu a krásné město Cuenca.

Můj hlavní cil byl prožít tradiční dvanáctidenní ceremonie s “Matkou rostlin” ayahuascou v džungli v rodině šamana Miguela z indiánského kmene Shuarů.

Tyto ceremonie se jmenují v shuarštině Natemamu, což je shuarský výraz a je složením slov “natem“, což je shuarské pojmenování ayahuascy, a “mamu“, což znamená “koupel”, takže dohromady “koupel v ayahuasce“. Přesně to jsme tam prožili (ale samozřejmě ne koupel venkovní, ale vnitřní…). Zajímá vás, jak to probíhalo a co zhruba jsem tam zažil? Tak to se podívejte na toto 10,5 minutové video, kde o tom povídám a taky uvidíte záběry z místa, kde jsme byli.

Pokud se chcete dozvědět o mé ekvádorské cestě více, přijďte na živé setkání v Praze 20. dubna, kde je příležitost se potkat osobně a o všem si důkladně popovídat a také zažít “dědečka tabáčka” 🙂 Více info v kalendáři akcí.

Merkaba

  • Merkaba spojuje naši mysl, tělo a srdce. Uvádí do rovnováhy všechny tyto složky osobnosti.
  • Pomůže zklidnit mysl, pročistit a vyrovnat všechny energetické pole, dráhy a čakry.
  • Pomůže vyvážit levou a pravou mozkovou hemisféru, mužskou a ženskou složku osobnosti
  • Uvede do dokonalého souladu mysl i emoce.
  • Merkaba propojuje člověka se svým Vyšším Já.

Semináře meditace Merkaba a posvátné geometrie

Nejsou zde žádné událostiSvětelný disk Merkaba

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, tvůrce a hlavní autor tohoto webu Ladírna.cz, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také oradostňuje Centrum Equilibré, prostor pro setkávání a pořádání akcí v Praze-Vršovicích.

Napsat komentář