Ahoj přátelé, mám tady další video…

Slyšíte tam mě, zvuky přírody, a kamarádku Hildu, kterou jsem držel za ruce. Spojili jsme naše kvantová pole a tím, že jsem jí toto zpíval a byla v klídečku, viděla a cítila svého draka, na konci uslyšíte, co tam říká 🙂

Pak jsem vše ještě spojil i s obrazy a vzniklo silné energické video. Pokud cítíš omezení ve své čakře Solar Plexus, po prvním zhlédnutí bys měl/a cítit zlepšení a uvolnění. Doporučuju při sledování zhluboka dýchat, dívat se v klidném prostředí.

Pro zesílení efektu je možné kdykoliv opakovat. Pokud chceš vidět svého draka vnitřním zrakem, doporučuju si pustit jen zvuk, ideálně do sluchátek vleže…

Vždy hluboce dýchej, nejen při sledování videa, ale kdykoliv 🙂 Dech máme stále u sebe, je to nejjednodušší nástroj, jak být v přítomnosti, jak být ve stavu meditace.

 

Autor tohoto článku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a "Školy 137", autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď, terapeut, přírodní léčitel, fotograf, výtvarník... Také můžete navštívit více osobní web chrisantem.cz.

Napsat komentář