Léčivá meditace s peruánským šamanem Donem Sergiem a Petrem Chobotem v Plzni (4x video)

Léčivá meditace s peruánským šamanem Donem Sergiem a Petrem Chobotem v Plzni (4x video)

Don Sergio, šaman z Peru, mistrně ovládá přenos léčivé energie a skrze starobylé rituály je schopen zajistit jak jedinci, tak i vybranému území bezpečí, prosperitu a stabilitu. Don Sergio je nazýván v Andách Huampeq Kamayoq, což znamená „mocný léčitel“.

Navštívil jsem spolu se svou přítelkyní Míšou léčivou meditaci v Plzni, kterou pořádá Petr Chobot, a velkou část natočil na video, můžete zde zhlédnout první část – přivítání Dona Sergia s překladem Petra Chobota a nově již také hodinovou léčebnou meditaci – napojení na Matku Zemi, třetí a poslední část se závěrečnou řečí Dona Sergia.

Kresba Šaman a setkání se šamanem Donem SergiemPro Míšu bylo to, co zažila při těchto dvou meditacích tak silné, že o tom napsala krásný článek, který si můžete přečíst tady: Míšin 1. světelný příběh: Úžasné zážitky při meditaci se šamanem Donem Sergiem a Petrem Chobotem v Plzni.

Chcete-li být informováni o publikování další části videa, vložte svůj e-mail do formuláře dole nebo se přihlašte k odběru Youtube kanálu Ladírna.cz

1. část – přivítání Dona Sergia, jeho řeč a překlad Petra Chobota

2. část – hodinová léčebná meditace – napojení na Matku Zemi

3. část – závěrečná řeč Dona Sergia: Teď už se nemusíte ničeho ve svém životě ani na tomto světě bát

4. část – posvátné zpěvy Dona Sergia (vystřiženo z 2. videa)

Fotografie z akce

 

Aktuální akce v našem kalendáři akcí

Pořádáme či spolupořádáme zajímavé akce v Praze i jinde po republice. Těšíme se na setkání!

Nejsou zde žádné události

Autor článku je Chrisantem Macháček, provozovatel a hlavní autor tohoto webu Ladírna.cz, lektor posvátné geometrie a autor e-booku 7 dílků k radostnému životu v hojnosti, který inspiruje ke šťastnému životu TADY a TEĎ.

1 komentář na „Léčivá meditace s peruánským šamanem Donem Sergiem a Petrem Chobotem v Plzni (4x video)“

  1. zajímalo by mně , jestli zde najdu také fotky těch dětiček z .. myslím jak jsou fotografie celé skupiny ? malích šamanku – budoucích ačíslo konta které je přímo na ten projekt od p. CH a dona serga.. nemám moc na rozdávání , ale i maličký kousek muže pomoci ,, spozdravem m.m.m.m

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *