Veškeré informace v oblasti, které se souhrnně označují jako “posvátná geometrie”, spějí k tomu, že kolem každého atomu, krystalu, rostliny, zvířete, planety i galaxie existuje speciální pole vysokofrekvenční energie, které se označuje jako Merkaba. Označuje se také jako “světelné tělo”. Merkabu má samozřejmě také každý člověk kolem sebe, jenom obvykle v neaktivním, pozastaveném stavu díky událostem, které souvisí se zánikem Atlantidy, ale o tom někdy příště…

Všechno to souvisí také s obrazcem Květu života, který vypadá takto:

Flower-of-Life-19circles36arcs-enclosed

Slovo Mer-Ka-Ba se skládá ze tří slov, které pocházejí ze starého Egypta. V jiných kulturách se nazývá merkabah, merkaba či merkavah. Mer značí specifický druh světla. Ka značí individuálního ducha a Ba interpretaci ducha v jeho konkrétní realitě. (z knihy Prastaré tajemství Květu života – více o knize zde, můžete ji koupit v mém e-shopu, kde prodávám více produktů, související s posvátnou geometrií, např. krásné karafy a skleničky s květem života).

Hvězda – čtyřstěn

Merkaba je tvořená vysokofrekvenčními pohybujícími se útvary energie ve tvaru tzv. hvězdy-čtyřštěnu. V angličtině se používá pojem Star tetrahedron.

Vypadá takto:

merkaba

Jsou to dva do sebe zapadající čtyřstěny – což jsou vlastně pyramidy – každá složená ze čtyř rovnostranných trojúhelníků.

Hvězda-čtyřstěn se nachází kolem fyzického těla člověka. Takto je v ní umístěna žena (muži mají celý útvar drobně pootočený):

merkaba2

Specifickou meditací, kterou učí Drunvalo Melchizedek, autor knih o Květu života a několika dalších (o nich někdy příště), je možné tento útvar – hvězdu-čtyřstěn – rozpohybovat a pak vzniká Merkaba.

Merkaba tedy není prostorový útvar složený z trojúhelníků – to je hvězda-čtyřstěn, ale Merkaba vzniká až když se hvězda-čtyřstěn uvede do pohybu.

Dvě proti sobě rotující pole světla se pohybují rychlostí blízkou rychlostí světla a toto světelné pole se rozprostře do disku o průměru 18 metrů kolem člověka, který má Merkabu aktivní, a toto světelné pole má pak tvar jako létající disk UFO:

merkabafieldexpands

což je vlastně stejný tvar, jako třeba některé galaxie v pokročilejší fázi svého životního cyklu:

galaxie-disk

Náhoda? Samozřejmě ne. I galaxie je vlastně živá bytost, stejně jako my 🙂

K čemu slouží Mer-Ka-Ba?

  • Merkaba spojuje naši mysl, tělo a srdce. Uvádí do rovnováhy všechny tyto složky osobnosti.
  • Pomůže zklidnit mysl, pročistit a vyrovnat všechny energetické pole, dráhy a čakry.
  • Pomůže vyvážit levou a pravou mozkovou hemisféru, mužskou a ženskou složku osobnosti
  • Uvede do dokonalého souladu mysl i emoce.
  • Merkaba propojuje člověka se svým Vyšším Já.
  • Kromě toho všeho se dá Mer-Ka-Ba také programovat – vtisknou se do ní své záměry a funguje jako energetický urychlovač. Všechno to, co se do Merkaby naprogramuje, se potom včlení do reality mnohem rychleji – je to takový akcelerátor Zákonu přitažlivosti.

Více se také dozvíte v tomto videu:

Chcete proniknout hlouběji do posvátné geometrie?

Vyučuji posvátnou geometrii online prostřednictvím článků, videí a online webinářů zdarma. Chcete-li, mohu vás informovat vždy, když vytvořím něco nového:

Posvátná geometrie na Facebooku

Facebook

Přidejte se do facebookové skupiny Posvátná geometrie.

Dejte lajk stránce Posvátná geometrie kolem nás a v nás, kde pravidelně publikuji příspěvky, obrázky a videa na toto téma.

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.

Napsat komentář