Zranění je místo, kudy do vás vstupuje světlo. – Rumi

Au! To bolelo! … právě jsem prožil první reakci na silnou životní událost.  Bumtřesk!… právě se roztříštila další moje představa, domněnka, předpoklad. Jak lehce “se nám děje” zranění. Chce to však už trochu píle, zaměření a pár uvědomění, abychom ti z nás, kteří chtějí růst a ze svého života se učit zjistili, proč byla bolest nutná. Rumi praví, že je to proto, že je potřeba rozbít naučené, zděděné či námi postavené bariéry bránící světlu a lásce do nás vstoupit. A já dodávám, že ti samé stěny zabraňují i našemu světlu, talentu, jedinečné autenticitě se projevit. Navíc, čím tenčí obrana, tím hlasitější je i hlas intuice 😉
Radujme se tedy ze svých “Au!” situací, když už přijdou (až to přirozeně vyplyne, dřív je to ezopřetvářka), protože jsme zase povyrostli. Nýbrž aktivně nadále vyhledávejme, preferujme a tvořme “Mmmm. To je příjemné!” situace, protože s nimi je to, alespoň podle mně, větší žúžo :)Co Ty příteli, jak pak umíš detekovat, kdy si tvoříš očekávání? Vyzývám Tě též k tomu, dát si ruku na srdce a zamyslocítit se, jak pak Tě obohatili intenzivní nepříjemné situace a jaký pak vnitřní proces si v jejich průběhu zažil.

 

 

Nabídka samolepkových mandal

Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport, cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

Napsat komentář