Citát Abraham-Hicks Finanční hojnost

Víra v nedostatek je příčinou, že více lidí si nedovoluje finanční hojnost, jakou si přejí. Když věříte, že existuje omezená hromada hojnosti a že to nestačí pro všechny – a cítíte to jako nespravedlivé, když někdo má více než ostatní, jste přesvědčeni o tom, že toho mají více, protože ostatní m se toho nedostává – udržujete se odděleni od hojnosti.

Není to dosažení úspěchu někým jiným, co je zodpovědné za váš nedostatek úspěchu, ale spíše vaše negativní srovnávání a vaše pozornost vůči nedostatku vašeho vlastního přání. Když pociťujete negativní emoci, která přichází v momentě, kdy obviňujete druhé z nespravedlnosti nebo z plýtvání majetkem či z hromadění – anebo když jste jednoduše přesvědčeni o tom, že tu není dost pro všechny – udržujete se v pozici popírání své vlastní zlepšené situace.

Z knihy Esther a Jerry Hicks: Peníze a Zákon přitažlivosti

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, tvůrce a hlavní autor tohoto webu Ladírna.cz, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také oradostňuje Centrum Equilibré, prostor pro setkávání a pořádání akcí v Praze-Vršovicích.

Napsat komentář