Smrt je jako chodba, která má mnoho východů (Channeling s Františkem Hrdým)

Smrt je jako chodba, která má mnoho východů (Channeling s Františkem Hrdým)

Záznam z dalšího channelingového setkání s Františkem Hrdým, tentokrát v raw food restauraci Food of Love na Nerudově 32 na Malé Straně v Praze na  9.12.2016. Přes Františka chodí energie různých bytostí, tentokrát se objevili Gira hadarashta a Brako.

Chrisantem

Co na toto video a text říkáte? Napište své vzkazy do komentářů dole 🙂

Aktuální akce v našem kalendáři akcí

Pořádáme či spolupořádáme zajímavé akce v Praze i jinde po republice. Těšíme se na setkání!

Nejsou zde žádné události

Autor článku je Chrisantem Macháček, provozovatel a hlavní autor tohoto webu Ladírna.cz, lektor posvátné geometrie a autor e-booku 7 dílků k radostnému životu v hojnosti, který inspiruje ke šťastnému životu TADY a TEĎ.

1 komentář na „Smrt je jako chodba, která má mnoho východů (Channeling s Františkem Hrdým)“

  1. Děkuji..Další velká uvědomění..Pokud budu v sobě popírat negativní emoce,zhmotním si do své reality negativní lidi..Máme být jako děti.V přítomnosti si prožít každou emoci..Vykřičet a vybušit ze sebe bolest a pak nastoupí klid.Hodně nás toto mohou učit malé děti..Pokud cítí nepohodu,kříčí v pláči a za minutku jsou už zase roztomilý sluníčka..Mám zkušenost práce s dětmi.3 roky v Klokánku byla pro mne veliká škola.To my dospělí jim říkáme:ticho,zklidni se atd.Učíme je popírat své vnitřní vedení,protože nás,dospělé to samozřejmě obtěžuje…Děkuju všem mým malinkým učitelům <3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *