Podivuhodná bosenská energie

Nyní máte příležitost navštívit spolu se mnou 2. místo, které jsem navštívil při své cestě Bosnou a Hercegovinou (nejen) za bosenskými pyramidami.

Daorson – bájná Troja?

V blízkosti bosenského města Stolac se nachází také zbytky starobylého města Daorson, do kterého vstupujeme v tomto videu.

Podle oficiální verze město postavili a obývali Daorové – řecký kmen Daorů, kteří zde žil přibližně mezi lety 300 až 50 př.n.l. Při archeologických vykopávkách se zde našly mince a také helma vojáka.

Podle jiných studií a názorů však město pochází z doby až 7 000 let př.n.l. a dokonce se můžeme dočíst, že je zde bájná Troja, kterou známe z Homérových eposů.

Další videa Chrisantemova videodeníku

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.

Napsat komentář