Žij svou svobodu – Tvé vnitřní dítě, tvá rodová linie a tví duchovní průvodci 

 1. Prosurfuj se životem ze svého srdce
 2. Jednej se sílou svých předků
 3. Následuj plán své duše
 4. Vytvoř své čtyři životní projekty
 5. Rozpoznej svou božskou bytost

Z programu „5 kroků pro bravurní surfování novou dobou“ byla v roce 2018 vytvořena série seminářů a workshopů pod názvem „Smiř se s příběhem svého života“, přičemž tento workshop odpovídá 2. kroku „Jednej se sílou svých předků“ (a prohlubuje kapitolu 3 úspěšné knihy LATTICE SURFING). Jedná se o kompletně přepracovanou verzi dřívějšího workshopu PŘEDKOVÉ, MISTŘI A DUCHOVNÍ PRŮVODCI s aktuálními a zcela novými tématy, jako jsou souhra tvých tří mozků, kontrola tvých emocí, stejně jako vzorce chování, které sis osvojil/a v dětství a které si uložilo tvé vnitřní dítě. Navíc se propojíš a vyrovnáš s prastarým mystickým a magickým pohledem na svět, který v poslední době rozšiřuje formy našeho vědomí, a v souladu s nímž žili naši „prarodiče“ a předci (toto je tedy uloženo v tvých genech!).

Tví duchovní průvodci ti poskytnou podporu při léčení energetických spojů tvého kmenového stromu a genetické linie…

 

Pascal K’in tě láskyplně přivede k nejefektivnější práci na aktuálně nejdůležitějších procesech, při které se budeš moci na úrovni duší smířit s matkou a otcem. V rámci nezapomenutelného konstalačního rituálu či objevení tajemství tvé „první generace“ budeš moci léčit svou minulost poznamenanou násilím, nemocemi a úmrtími, které zažili tví předci. Zcela přirozeným způsobem se otevřeš pro seznámení se s novými spojenci ze spirituálního světa, neboť překonáš část svého duálního vnitřního boje: můžeš vidět, slyšet a cítit Anděly, přírodní bytosti, ochranné duchy, své silové zvíře, Mistry, „kosmické bratry“ (vesmírné bytosti) a své duchovní průvodce.

 

Co všechno ještě prožiješ a co si z tohoto nového workshopu odneseš?

 • Dovolíš si cítit se znovu šťastný/á, bez viny a plný/á tvůrčí energie, a to díky svému vyléčenému vnitřnímu dítěti (tak budeš lepší táta nebo máma a budeš moci lépe vychovávat své děti!)
 • Naučíš se, jak zdravě a harmonicky používat svých pět bazálních emocí.
 • Objevíš a budeš respektovat nerozpoznané „poklady“ svých rodičů, místo abys na nich viděl/a jen chyby a vinu (technika osmistěnu).
 • Propojíš se znovu se svou ženskou energií (svou Bohyní), ať již jsi muž či žena!
 • Setkáš se se svými spirituálními Mistry nebo duchovními průvodci a budeš je umět znovu přivolat, když je budeš potřebovat.

Workshop zahrnuje meditace, reflexe, silová cvičení, kterými přivoláme své předky (rodiče, prarodiče, předchozí generace), stejně jako Mistry, Bytosti světla a ochránce a osvobodíme napojení na ně od starých paradigmat, strachů a chybných přesvědčení. Očištěný/á a s plnou důvěrou se budeš moci na závěr workshopu obrátit na Vznešené Mistry (Mistr Ježíš, mayští Mistři atd.) a jiné Bytosti světla. Podle počasí a možností si dopřejeme při tomto workshopu „lesní koupel“ a přivoláme přírodní bytosti a jiné přátele. Užijeme si také sdílení, při kterém si vyměníme zkušenosti, a budeme mít dostatek času na spolubytí a spontánnost.

Přesvědč se sám/sama, jak moc se po absolvování tohoto workshopu změní tvůj život, jak se projasní, získá na lehkosti, plynulosti a naplní se. Zvu tě, abys pro to něco udělal/a. Pouze pokud budeme čerpat více lásky a síly ze své duše, budeme moci společně změnit svět a společnost, neboť všichni v sobě máme hluboko usazené kolektivní pohádky a lži minulosti.  Proto přichází K’in Greub s novým hnutím PROBUZENÉ VĚDOMÍ v Evropě a pěti kroky programu „Smiř se s příběhem svého života, přičemž každému kroku odpovídá jeden workshop. Vše pod křídly vize, abys získal/a v co možná nejkratším čase všechny informace, které potřebuješ, aby ses posunul/a dále, místo abys zůstával/a stát na místě, abys započal/a proces hluboké transformace, aby sis odnesl/a nástroje, které ti samotnému/samotné pomohou používat objevené techniky v každodenním životě.   

 

TERMÍNY –  WORKSHOPY Z PROGRAMU PĚT KROKŮ NA TÉMA „SMIŘ SE S PŘÍBĚHEM SVÉHO ŽIVOTA“

TERMÍN MÍSTO WORKSHOP KROK Doprovodná četba*
24.-25.11.2018 Praha (CZ) Žij svou svobodu: tvé vnitřní dítě, tvá rodová linie a duchovní průvodci 2. „Jednej se sílou svých předků“ kapitola 3
17.-18.11.2018 Curych (CH) Novorození – rozpoznej plán své duše a minulé životy 3. „Následuj plán své duše“ kapitola 4 a 5
    Miluj příběh svého života   (1 den intenzivně, všech 5 kroků) 1. „Prosurfuj se životem ze svého srdce“ kapitola 1 a 2

PROBUZENÉ VĚDOMÍ v Evropě                            

*) kniha Lattice Surfing – Kosmisches Lebensnetz, Drachenkraft und die kommende Herzzeit 

Přijď a osvoboď se od nevědomých a vědomých starých zátěží rodinné minulosti a propoj se opět s armádou přátel z řad Bytostí světla, Mistrů, přírodních bytostí a Andělů, kteří tě budou po tomto workshopu provázet a podporovat ještě intenzivněji. Tvůj běžný život se navždy změní. Pocítíš hlubokou vděčnost k této zkušenosti a budeš pokračovat ve své životní cestě s větší rozhodností a láskou.


Už nikdy se nebudeš cítit sám/sama! – Vždy získáš podporu a pomoc, kterou budeš v životě potřebovat.

„Vše, co jsi vždy chtěl/a vědět o „neviditelném“ světě a co jsi kdy chtěl/a zažít, jsem sbalil do jednoho workshopu! – Přijď a začni nový, inspirovaný, tvůrčí, bohatý život… Těším se na Tebe!“ Pascal K’in


 Zpětná vazba od účastníků semináře:

Seminář hodnotím jedním slovem – geniální. Procvičovali jsme, procvičovali a procvičovali, a přitom jsme dokázali být v roli pozorovatelů – hlava byla zaměstnaná užitečnými věcmi a neměla čas komentovat, hodnotit či soudit atd. Na všechno jsme mohli přijít sami, nebyly to pouhé představy ani jsme si nic nenamlouvali. To mi poskytlo velkou důvěru v mé vnímání a zkušenost, pochopila jsem, že tu je život pro mě, a hodně mě to podpořilo… Pascal K’in nás láskyplně provázel a neustále rozesmával. Tuto medicínu jsem si odnesla k domácímu použití a pravidelně ji užívám. Jako by byl jemný závoj ještě jemnější. Mí přátelé si okamžitě všimli proměny a radují se z ní se mnou. Zažila jsem před tím těžké období. Tyto změny nemají „jepičí život“. Jsem optimističtější, odvážnější, aktivnější a s tímto dávám svůj život znovu do pořádku a opakovaně se vracím k jeho knize  Lattice Surfing. Bylo to správné setkání ve správný moment. – Doufám, že bude pokračování.”  Brigitte Kluge, psycholožka, Stuttgart, info@brigitte-kluge.de, Arbon, Schweiz (duben 2014)

„Milý Pascale, tímto workshopem plně žiji už téměř tři týdny. Co jsem si odnesla: pozitivní energii svých předků, kteří stojí plně „za mnou“. Je zajímavé, že se posílil vztah mezi dcerou a rodiči, z čehož mám radost. Těší mě, že jsem na tento vztah získala hezčí pohled, užívám si každý den. Se srdečným pozdravem.“ Brigitte Lörch, Stuttgart, matka a kouč (2017)


DATUM A MÍSTO KONÁNÍ

Sobota-neděle, 24.-25.11.2018, sobota 10:00-cca 21:00, neděle 10:00-16:00 v Praze, Česká republika, Místo bude včas upřesněno dle počtu přihlášených účastníků

Dva nejintenzivnější dny tvého života! Nejlepší workshop Pascala K’ina konečně v plné verzi. V anglickém jazyce s českým překladem.

 

CENA ZA WORKSHOP

Cena za setkání je 4444,- Kč. Platbu prosím proveďte na č.ú. 2600437395/2010 a do zprávy pro příjemnce uveďte celé jméno (či jména v případě vícero osob) + Pascal workshop.

POZOR! Prvních 5 lístků je zvýhodněných. Cena je 4222 kč

Přihlášení (tj . rezervace po potvrzení platby) probíhají pouze do 9.9.2018

 

✌️ Speciální nabídka✌️

Děkujeme vám za Vaši rezervaci do 9. 9. 2018, protože díky Vaší závazné přihlášce a platbě workshopu nebo individuální terapie, je umožněno pořádat v Evropě tuto akci. Jako děkovný dárek až do této ÚPLŇKOVÉ soboty 18.8.2018 zaplatíte pouze polovinu ceny, pokud přivedete dva přátele, kteří se také přihlásí.

Honorář určen pro spolek Tiempo del Corazón (vše půjde Terapeutickému centru v Mexiku

 

UPOZORNĚNÍ: Děti jsou vítány, jak je ostatně v Mexiku obvyklé! Pokud zažiješ workshop jako máma či táta, získáš jedinečnou zkušenost a tento zážitek bude jedinečný i pro Tvé děti. Stačí přijít s vědomím, že se možná nebudeš moci účastnit všech aktivit. Děti do 10 let mají kurz zdarma (finanční dar pro léčebné centrum v Mexiku vítán). 


Vezmi si s sebou

Vezmi si s sebou bubny, chřestidla a jiné pravěké nástroje, pokud chceš, tak i předměty na oltář – možná vytvoříme kruh s bubny a podaří se i mnohé další, vše, co otevře tvé srdce a vnese do tvého života zdraví a štěstí!


MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE S PASCALEM 

Po semináři je možnost individuálních konzultací s Pascalem K’inem (reinkarnační terapie, mayské léčení, kontakt s Mistrem, kinesiologie, koučování) v pátek 8:00-12:00, v neděli po semináři, případně v pondělí 26.11.

Na individuálních sezeních je pro mě důležité, abych mohl klientovi krok za krokem ukázat, jak může sám vzít svůj život do rukou a navést ho na řešení jeho životní situace tak, aby mohl dál pokračovat sám, aby nebyl závislý ani na mě, ani na vnějších okolnostech.

Byl jsem vyškolen v mnoha technikách a způsobech léčení, mimo jiné v kineziologii, regresi, májském léčení, koučování, kreativní vizualizaci / imaginární terapii, psychodramatu / sociodramatu, aktivaci genetických kódů a v mnoha dalších technikách. Společně se můžeme podívat na to, jakým směrem se při konzultaci vydat, abyste dosáhli co největšího úspěchu v oblasti ve které si to přejete.

Pokud máte zájem o osobní setkání, zarezervujte si svůj čas, protože místa bývají brzy obsazená.

Pokud by jedno sezení nestačilo, je možné pokračovat i na dálku. Tato metoda přináší také velice dobré výsledky, zejména když už proběhlo první sezení ve formě osobního setkání.

Pro koho je individuální setkání vhodné?

Pro každého, kdo se rozhodl pro uskutečnění výrazné změny ve svém životě a potřebuje urychlit její uskutečnění, nebo potřebuje jakkoliv pomoci. Může se jednat například o:

 • posun k vnitřnímu míru, svobodě a zdraví
 • posun směrem k osobní síle a nastartování kreativity
 • posun k osobnímu naplnění, štěstí a úspěchu

Zapomněli jsme, že je přirozené žádat o pomoc a přijmout ji. Dovolte mi, abych vám nabídl svůj dar, díky kterému jsem byl schopen doprovázet tisíce lidí, aby si uvědomili a aby realizovali své sny. I ty, kterým ani nevěřili.

Teď můžete udělat první krok, jste srdečně vítáni.

Místo bude včas upřesněno.

Cena 1800 Kč za cca 60 minutové sezení, prvních 5 sezení za 1500 kč

V případě zájmu se prosím objednávejte na tel: +420 725 017 253


Oficiální web Pascala: www.tiempodelcorazon.com

Facebook stránka: Pascal K’in Greub CZ/SK

Facebook událost: www.facebook.com/events/2073728656030389/

 

 

Žij svou svobodu – Pascal K’in Greub v Praze (workshop)

Datum a čas konání: 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018 10:00 - 21:00

Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport, cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

Napsat komentář