INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE S PASCALEM 

Po workshopu je možnost individuálních konzultací s Pascalem K’inem (reinkarnační terapie, mayské léčení, kontakt s Mistrem, kinesiologie, koučování) v pátek 8:00-12:00, v neděli po workshopu, případně v pondělí 26.11.

Na individuálních sezeních je pro mě důležité, abych mohl klientovi krok za krokem ukázat, jak může sám vzít svůj život do rukou a navést ho na řešení jeho životní situace tak, aby mohl dál pokračovat sám, aby nebyl závislý ani na mě, ani na vnějších okolnostech.

Byl jsem vyškolen v mnoha technikách a způsobech léčení, mimo jiné v kineziologii, regresi, májském léčení, koučování, kreativní vizualizaci / imaginární terapii, psychodramatu / sociodramatu, aktivaci genetických kódů a v mnoha dalších technikách. Společně se můžeme podívat na to, jakým směrem se při konzultaci vydat, abyste dosáhli co největšího úspěchu v oblasti ve které si to přejete.

Pokud máte zájem o osobní setkání, zarezervujte si svůj čas, protože místa bývají brzy obsazená.

Pokud by jedno sezení nestačilo, je možné pokračovat i na dálku. Tato metoda přináší také velice dobré výsledky, zejména když už proběhlo první sezení ve formě osobního setkání.

Pro koho je individuální setkání vhodné?

Pro každého, kdo se rozhodl pro uskutečnění výrazné změny ve svém životě a potřebuje urychlit její uskutečnění, nebo potřebuje jakkoliv pomoci. Může se jednat například o:

  • posun k vnitřnímu míru, svobodě a zdraví
  • posun směrem k osobní síle a nastartování kreativity
  • posun k osobnímu naplnění, štěstí a úspěchu

Zapomněli jsme, že je přirozené žádat o pomoc a přijmout ji. Dovolte mi, abych vám nabídl svůj dar, díky kterému jsem byl schopen doprovázet tisíce lidí, aby si uvědomili a aby realizovali své sny. I ty, kterým ani nevěřili.

Teď můžete udělat první krok, jste srdečně vítáni.

Místo bude včas upřesněno.

Cena 1800 Kč za cca 60 minutové sezení, prvních 5 sezení za 1500 kč

V případě zájmu se prosím objednávejte na tel: +420 725 017 253


Oficiální web Pascala: www.tiempodelcorazon.com

Facebook stránka: Pascal K’in Greub CZ/SK

Facebook událost: www.facebook.com/events/2073728656030389/

 

 

Žij svou svobodu – Pascal K’in Greub v Praze (Individuální konzultace)

Datum a čas konání: 23. 11. 2018 - 26. 11. 2018 8:00 - 12:00

Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport, cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

Napsat komentář