Díky Pascalovým hlubokým znalostem a mimořádným schopnostem, které mu předali mayští Mistři, se budeme moci propojit s dávno ztracenou silou vnitřního dítěte. Tato síla nám pomůže posílit naše zdraví a nabídne nám moudrost, propojení se srdcem a vyšším vědomím. Díky těmto starodávným léčivým meditacím získáte celistvost, můžete se také spojit se svými předky a světelnými mistry.

Otázky k zamyšlení:

Jsem na správné cestě?

Jak mohu ve svém hledání dojít vítězně k cíli?

Správná odpověď na první otázku, jak říká již Percival, zní: „Jasně, jsem na správné cestě, potřebuji jen sám sebe a svou zkušenost, tečka“. Odpověď na druhou otázku pak je: „s láskou“ nebo „ze srdce „. To je vše, tak snadné. Filozofie nepochází z hlavy, ale vychází ze samotného života.“

Pascal říká: „Už jako dítě mě bavilo vnímat svět jako divadlo, jako dobrodružnou cestu, nebo jako menu o mnoha chodech, kde já sám jsem protagonista nebo hrdina, kuchař a současně hodující host: Život…to jsou zkušenosti mojí duše, výzvy, dějství, průběh a směr, kapitoly knihy života … Vybírám si je já sám, stejně jako cíl, kam chci jít: chci být šťastný, osvícený, bohatý … Nejsem závislý na dosažení svého cíle, není to tak důležité, hlavní věc je, že jsem na cestě“.

PRŮVODCE

Pascal K’in Greub (Mexiko)

Pascal se po šesti letech vrací do České republiky a přináší opět poselství Rady starších mayských šamanů z hor v Chiapasu. Pascalova práce je zaměřena na tvořivost, transpersonální rozvoj a původní ryzí šamanismus. Účastníci jeho seminářů jej popisují jako někoho, kdo “vidí do srdcí lidí a dokáže nakazit radostí”. Jeho práce je praktická, vychází ze srdce a srdce se hluboko dotýká. Pomáhá lidem překonat jejich strachy, uvědomit si všechny své sny, učí je růst a rozpoznat smysl života, nebát se riskovat při uskutečnění svých snů a dát průchod svému tvořivému a lidskému potenciálu.

Pascal nám pomáhá navyšovat frekvenci, uzdravovat, rozvzpomínat se a uskutečňovat změnu, kterou si ve svém životě přejeme. Má schopnost vidět minulé životy, ve kterých byl sám knězem a léčitelem. Díky tomu i díky učením, která mu byla předána ví, jak přizvat a poprosit o podporu dávné mistry a bytosti světla. Jeho posláním je vybudovat most mezi nejstaršími kulturami na světě, jako jsou Mayové, a moderní západní kulturou; mezi vědou a každodenní, uzemněnou spiritualitou. Nabízí nám učení z prastarých pramenů moudrosti založené na respektu. Disponuje nástroji pro nový životní styl, kde naše uvědomění si srdce, „neviditelné uzdravování“ a zodpovědné spoluvytváření našeho nového světa bude každodenní skutečností.

Pascal byl jako jeden z mála zasvěcen od Mayského kněze Dona Luara do tělesných cvičení, která mají svůj původ ve starověkých kulturách a jejichž účinek je překvapivě silný.

MAYSKÝ LÉČIVÝ RITUÁL – Pascal K´in Greub – EVOLUTION 2014

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ

23.11.2018 19.00-21.30
Místo bude včas upřesněno dle počtu přihlášených účastníků

 

CENA ZA SEMINÁŘ

Cena za setkání je 750,- Kč. Platbu prosím proveďte na č.ú. 2600437395/2010 a do zprávy pro příjemnce uveďte celé jméno (či jména v případě vícero osob) + Pascal meditace.

Přihlášení (tj . rezervace po potvrzení platby) probíhají pouze do 9.9.2018

 

✌️ Speciální nabídka✌️

Prvních 5 lístků je zvýhodněných. Cena je 450 kč

Děkujeme vám za Vaši rezervaci do 9. 9. 2018, protože díky Vaší závazné přihlášce a platbě meditace či workshopu nebo individuální terapie, je umožněno pořádat v Evropě tuto akci. Jako děkovný dárek až do této ÚPLŇKOVÉ soboty 18.8.2018 zaplatíte pouze polovinu ceny workshopu , pokud přivedete dva přátele, kteří se také přihlásí.

Honorář určen pro spolek Tiempo del Corazón (vše půjde Terapeutickému centru v Mexiku


ŘEKLI O PASCALOVI

„Nedávno jsem se zúčastnil Světového duchovního fóra ve španělské Arose. Zašel jsem na seminář Pascala K’in Greuba „Moudrost duše – naše věčná moudrost v širším vědomí“ a byla to pro mě ta nejsilnější zkušenost, kterou jsem si odnášel. Pascal je nesmírně talentovaný průvodce a lektor. Velmi mě zaujaly Pascalovy znalosti starobylých nauk, jeho péče a styl. Díky Pascalovi jsem ve svém středu.“  – účastník Pascalova workshopu

„Líbí se mi Pascalův způsob komunikace a vystupování – že se střídá „hloubková meditace“ v klidu – kdy je člověk naplno obrácen do svého nitra, pomocí dýchání a hlasového vedení se napojí na svůj zdroj – na své srdce, na své Vyšší Já, je jedno, jak to pojmenujeme. A toto pak prostřídává s úžasnými hravými cvičeními, do kterého zapojí celé tělo. Při meditaci se uvolní duch, při dalších cvičeních se uvolní fyzické tělo. Všechno v dokonalém souladu. Krásné.“  – účastník Pascalova workshopu


MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE S PASCALEM

Po semináři je možnost individuálních konzultací s Pascalem K’inem (reinkarnační terapie, mayské léčení, kontakt s Mistrem, kinesiologie, koučování) v pátek 8:00-12:00, v neděli po semináři, případně v pondělí 26.11.

Na individuálních sezeních je pro mě důležité, abych mohl klientovi krok za krokem ukázat, jak může sám vzít svůj život do rukou a navést ho na řešení jeho životní situace tak, aby mohl dál pokračovat sám, aby nebyl závislý ani na mě, ani na vnějších okolnostech.

Byl jsem vyškolen v mnoha technikách a způsobech léčení, mimo jiné v kineziologii, regresi, májském léčení, koučování, kreativní vizualizaci / imaginární terapii, psychodramatu / sociodramatu, aktivaci genetických kódů a v mnoha dalších technikách. Společně se můžeme podívat na to, jakým směrem se při konzultaci vydat, abyste dosáhli co největšího úspěchu v oblasti ve které si to přejete.

Pokud máte zájem o osobní setkání, zarezervujte si svůj čas, protože místa bývají brzy obsazená.

 

Pokud by jedno sezení nestačilo, je možné pokračovat i na dálku. Tato metoda přináší také velice dobré výsledky, zejména když už proběhlo první sezení ve formě osobního setkání.

Pro koho je individuální setkání vhodné?

Pro každého, kdo se rozhodl pro uskutečnění výrazné změny ve svém životě a potřebuje urychlit její uskutečnění, nebo potřebuje jakkoliv pomoci. Může se jednat například o:

  • posun k vnitřnímu míru, svobodě a zdraví
  • posun směrem k osobní síle a nastartování kreativity
  • posun k osobnímu naplnění, štěstí a úspěchu

Zapomněli jsme, že je přirozené žádat o pomoc a přijmout ji. Dovolte mi, abych vám nabídl svůj dar, díky kterému jsem byl schopen doprovázet tisíce lidí, aby si uvědomili a aby realizovali své sny. I ty, kterým ani nevěřili.

Teď můžete udělat první krok, jste srdečně vítáni.

Místo bude včas upřesněno.

Cena 1800 Kč za cca 60 minutové sezení, prvních 5 sezení za 1500 kč

V případě zájmu se prosím objednávejte na tel: +420 725 017 253

 

Oficiální web Pascala: www.tiempodelcorazon.com

Facebook stránka: Pascal K’in Greub CZ/SK

Facebook událost: www.facebook.com/events/313915642509695

Žij svou svobodu – Pascal K’in Greub (meditace k workshopu)

Datum a čas konání: 23. 11. 2018 19:00 - 21:30

Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport, cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

Napsat komentář