Ladislav ŠímaHouba reishiLadislav Šíma se zabývá tradiční čínskou medicínou již více než 8 let, za tu dobu nasbíral mnoho zkušeností a zajímavých pohledů.

Z videa, které jsme odvysílali jako online webinář zdarma, se dozvíte mnoho informací o výživě, zdraví a původu nemocí a také zejména o léčivém skvostu přírody, a to o houbě reishi, která Ladislavovi doslova změnila život.

Houba reishi neboli lesklokorka lesklá se používá v tradiční čínské medicíně již více než 3 000 let a právem je nazývána „bohyní věčného mládí“.

Video ke zhlédnutí

Odkazy a kontakty z vysílání

Telefon na Ladislava Šímu: 602 358 285 – kontaktujte ho s jakýmikoliv dotazy
E-mail na Chrisantema: chrisantem@ladirna.cz
Více informací o výrobcích z houby reishi a možnost objednávky zboží či registrace do klubu: ladirna.dxnkava.cz
Míšin e-shop (nejen) s tričky: lion-design.cz

 

 

Webinář s Ladislavem Šímou: Tradiční čínská medicína a „bohyně věčného mládí“ houba reishi

Datum a čas konání: 3. 10. 2016 20:00 - 21:30

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.

Napsat komentář