Ženy, dívky, matky, holky, přítelkyně, bohyně… 

o vánočním čase ke mě již po několikrát zaklepal na dveře film – Červený Stan. Vím, že nepřišel po několikáté náhodou a tak jsem jej konečně shlédla.

Je o spoluprostoru Žen, který jednou měsíčně na úplněk tvoří kruh a mě to velice silně oslovilo. Zrálo to dlouho a tak jsem si “nanečisto” jeden kruh vedla se svými nejbližšími Ženami v Praze. 
Teď si přeji sdílet to s Vámi, se všemi Ženami, které znám, které jsme kdy poznala a zejména i s těmi, které teprve poznám. Samozřejmě také ty, které se chtějí podělit se mnou o svou jedinečnost ženství.

A tak ve spolupráci s KlepeTo z.s jsme se rozhodli toto Ženské setkání dělat i v Rakovníku – prožívat čas společně, kde si užijeme sdílení, budování vztahu mezi Ženami, uzdravování Ženského principu mezi sebou, zpěv, dotek, vůně, smích, rovnováhu, uvolnění, podporu a další..

Ženy jsme opravdu ve velké úctě a lásce k Vám a moc se na každou z Vás těšíme!

Co s sebou: něco malého k snědku, ke sdílení s ostatními, předmět, který pro Vás něco znamená a bude tam s námi. Pokud máte, na sebe sukénku, nebo se pak do ni převléci, své vůně, poklady a hudební nástroje a zkrátka cokoliv, co cítíte že v ženském kruhu nesmí chybět!

Kapacita je omezena na 8


Hlaste se mi zde svým potvrzením /zúčastním se/ a nebo na profil zprávičkou /Vesmírná Víla/ či telefon 732 192 878

Příspěvek 200Kč/os

 

Ze srdce k Vaším srdcím děkuji.

Lucie Obermannová (Vesmírná Víla) vesmirnavila.cz

 

 

Prožít čas společně (ŽENY)

Datum a čas konání: 5. 5. 2018 18:00 - 21:00

Místo konání:

28. října 963
415 01 Teplice
Česká republika
Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport, cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

Napsat komentář