Ženy, dívky, matky, holky, přítelkyně, bohyně.

o vánočním čase ke mě již po několikrát zaklepal na dveře film – Červený Stan. Vím, že nepřišel po několikáté náhodou a tak jsem jej konečně shlédla.

Je o spoluprostoru Žen, který jednou měsíčně na úplněk tvoří kruh a mě to velice silně oslovilo. Jeden měsíc jsme teď vynechaly z důvodu mé dovoléné. Tentokrát ke mě přišlo téma Jak rozpoznat připravenost konat – tak si připravte jakékoliv situace, které se právě tohoto tématu týkají.

Co pro Vás mám připraveno bude nejvíce přítomností ovinuto – čím jsem si však jistá je, že si užijeme sdílení, budování vztahu mezi Ženami, uzdravování Ženského principu mezi sebou, zpěv, dotek, vůně, smích, rovnováhu, uvolnění, podporu a další..a to díky esenci každé z Vás a vzájemné pomoci si.

Ženy jsem opravdu ve velké úctě a lásce k Vám a moc se na každou z Vás těším!

Co s sebou: 
něco malého k snědku, ke sdílení s ostatními, předmět, který pro Vás něco znamená a bude tam s námi. Pokud máte, na sebe sukénku, nebo se pak do ni převléci, své vůně, poklady a hudební nástroje a zkrátka cokoliv, co cítíte že v ženském kruhu nesmí chybět!

Příspěvek: 200Kč/os

Kapacita je omezena na 8.
Hlaste se mi zde svým potvrzením /zúčastním se/ a nebo na můj profil zprávičkou (Vesmírná Víla) či telefon 732 192 878

dám včas vědět, jak se počet vyvíjí.

Ze srdce k Vaším srdcím děkuji Lucie Obermannová (Vesmírná Víla)

www.vesmirnavila.cz

 

Prožít čas společně (ŽENY)

Datum a čas konání: 25. 8. 2018 18:00 - 21:00

Místo konání:

Žateckých 844/26
140 00 Praha
Česká republika
Lukáš Blažej

Milujem zjednotenú teóriu poľa a posvätnú geometriu, zmenené stavy vedomia, flow, šport, cestovanie, radosť, kreativitu a hlboké priateľstvo i mystiku Života, Vedomia, Vesmíru.

Napsat komentář