Srdečně vás zveme na podrobný 5 hodinový seminář:

Karmický kód duše a poslání v životě

Dozvíte se podrobně, jak vypočítat pomocí numerologických principů karmický kód duše, jaké je vaše poslání v životě a jakou vztahovou přitažlivost má vaše duše vůči ostatním…

cislaZ karmických kódů, které vycházejí z data našeho narození, můžeme zjistit smysl a cíl současného vtělení a hlavně náš životní úkol. Na jeho základě tedy poznáme, jakou cestou je dobré se v tomto životě vydat, co máme na své životní cestě splnit a také jaké uplatnění si máme vybrat, aby se nám podařilo naplnit naši nynější inkarnaci. Dále se dozvíme věk naší duchovní zralosti, prostřednictvím jakého paprsku nám jde pomoc a která čakra nás ovlivňuje.

Také je možné určit oblasti, ve kterých jsme již jako lidé získali zkušenosti v minulých životech a tím pádem bychom je měli mít zvládnuté.

A ještě navíc se můžeme dozvědět ze vztahových egregorů, jaký stupeň přitažlivosti máme mezi sebou konkrétně jako duše, s jakým člověkem z našeho okolí sdílíme společnou karmu a co je potřeba si spolu prožít.

 

O lektorce

Dagmar HalotováDáša Halotová

Zkušená numeroložka z Ostravy. Více o ní se dozvíte na jejím webu numerologie-hadanka.cz.

Dáša vám může vytvořit numerologický rozbor, ať už osobní, partnerský, firemní a také rozbor karmického kódu duše.

Co s sebou?

Jen chuť přijít a něco se dozvědět, hodí se také psací potřeby.

Vstupné a závazné rezervace

Cena semináře: 999 Kč, v ceně jsou skripta

Přihlašujte se na e-mail numerologie-hadanka@centrum.cz nebo telefon 605 789 097.

Počet míst je omezen na max. 10, pokud máte zájem o účast, přihlašte se včas.

Dáša Halotová: Karmický kód duše a poslání v životě

Datum a čas konání: 18. 6. 2016 10:00 - 16:00

Místo konání:

Orelská 741/11
Praha-Vršovice
Česká republika
Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.

Napsat komentář