Sledujte online channelingové vysílání s Lucií Alferi, která se napojuje na Strážce Třetího Oka

Ve stanovený čas sledujte živé vysílání zde na této stránce. Pokud máte nějaké dotazy na Strážce Třetího Oka, vložte je do formuláře níže. Během vysílání jsou postupně zodpovídány v pořadí, ve kterém byly položeny.

Záznamy vysílání jsou k dispozici v sekci Channelingového online klubu.

Dotazy na Strážce Třetího Oka pro channeling Nejsou zde žádné události:

Komentáře

25. online channelingové vysílání s Lucií Alferi a Strážcem Třetího Oka

Datum a čas konání: 22. 6. 2016 20:00 - 21:00

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.

Komentáře

  • Pěkný večer Strážce, měla bych dotaz ohledně práce a vztahů 🙂
    Jsem teď v zaměstnání, kde být nechci a moc si přeju co nejdřív vypadnout. Jenže se moc bojím odejít, nevím co bych dělala. Nemám nejmenší představu, na co se vůbec hodím. Kdy je nejlepší čas na změnu? Ohledně vztahů-jsem po rozchodu s dlouholetým partnerem a moc mi ten vztah chybí. Jenže mi bylo řečeno, že nikoho nemám hledat a mám se věnovat sobě… Tak bych se ráda zeptala, jestli konečně najdu toho pravého? Nějak se mi teď ze života vytratila radost a pozitivní emoce. Kam se ztratily? i když vím, že mám něco pěkného před sebou (dovolenou, víkend atd.) tak se nedokážu těšit… Buď necítím vůbec nic nebo jen smutek.. Čím to je? Děkuji za odpověď, Lianna

  • To je,ako šaškarna za komančov poradňa Sali.

Napsat komentář