4. webinář o posvátné geometrii: Trojnost reality

4. webinář o posvátné geometrii: Trojnost reality

Po delší pauze nyní pokračuji s výukou posvátné geometrie prostřednictvím online webinářů zdarma. Postupně si probereme všechny důležité symboly a témata posvátné geometrie. Nyní zde zhlédněte 4. část, a to je tzv. Trojnost reality = Svatá Trojice = Triquetra.

Chcete proniknout hlouběji do posvátné geometrie?

Vyučuji posvátnou geometrii online prostřednictvím článků, videí a online webinářů zdarma. Chcete-li, mohu vás informovat vždy, když vytvořím něco nového:

Posvátná geometrie na Facebooku

Facebook

Přidejte se do naší facebookové skupiny Posvátná geometrie 🙂

Dejte lajk stránce Posvátná geometrie kolem nás a v nás, kde pravidelně publikuji příspěvky, obrázky a videa na toto téma.

Články o posvátné geometrii

V e-shopu Ladírna.cz si můžete zakoupit knihy o posvátné geometrii

V e-shopu Ladírna.cz si můžete zakoupit pyramidy a energetické zářiče

Autor článku je Chrisantem Macháček, provozovatel a hlavní autor tohoto webu Ladírna.cz, lektor posvátné geometrie a autor e-booku 7 dílků k radostnému životu v hojnosti, který inspiruje ke šťastnému životu TADY a TEĎ.

2 komentáře na „4. webinář o posvátné geometrii: Trojnost reality“

 1. Ahoj Chrizanténo, víš že symbol Triquetra je symbol který se skládá ze tří šestek? Je to šikovně skryté a zamaskované za líbivé bláboly. Jestli pak víš komu symbol s 666 slouží?
  Dostala jsem se tady „náhodou“, poprvé a asi naposledy, protože kdo nemá nejelementárnější poznání, neměl by dle mě učit cokoli jiné.

  Měj se famfárově, Eva

  1. Milá Evo, děkuji za vzkaz. Každá věc a symbol má v sobě nekonečné množství úhlů pohledu, každý si svobodně vybírá ten svůj, takže se měj také famfárově.
   Chrisantem

   (Mimochodem nejen symbol 666, ale veškeré univerzum slouží pouze jednomu účelu, a to Božství, i to „temné“ je součástí této Jednoty… ale chápu, že to, co říkám jsou pro mnoho lidí bláboly a kecy, to je zcela v pořádku.)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *